stat
Wydarzenie już się odbyło

Natalia Fiedorczuk-Cieślak: Jak pokochać centra handlowe

Miasto Sopot oraz tygodnik POLITYKA zapraszają na Salon POLITYKI - cykl spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata kultury i nauki. Pierwsze już w najbliższy piątek, 2 czerwca o godzinie 18.00 w Teatrze na Plaży.

20. Teatrzyk Młodego Artysty

lut 17

niedziela, godz. 12:00 - 13:00

Wstęp wolny


Spotkanie z Natalią Fiedorczuk-Cieślak , autorką książki "Jak pokochać centra handlowe", 2 czerwca (piątek) , Sopot, Teatr na Plaży, godzina 18:00.

Poprowadzi je Justyna Sobolewska, a jej gościem będzie Natalia Fiedorczuk-Cieślak, laureatka tegorocznego Paszportu POLITYKI w kategorii literatura za debiutancką książkę Jak pokochać centra handlowe. Spotkanie z Autorką rozpocznie cykl spotkań z nominowanymi i laureatami Paszportów POLITYKI. W Sopocie zagoszczą między innymi Marzena Diakun i Michał Staniszewski.

Natalia Fiedorczuk-Cieślak: Urodzona 1984 roku wokalistka, instrumentalistka, animatorka kultury, pisarka.Urodzona w Augustowie, studiowała na Akademii Pedagogiki Specjalnej , obecnie pracuje w Bemowskim Centrum Kultury. Autorka tekstów i wokalistka zespołu Happy Pills, wydała dwie płyty w ramach projektu Nathalie and the Loners. Za wydaną w 2016 roku książkę "Jak pokochać centra handlowe" otrzymała Paszport POLITYKI w kategorii Literatura.

"Narracja Fiedorczuk jest pozbawiona sentymentalizmu (z jakim często pisze się o macierzyństwie), za to nie brak jej autoironicznego humoru. A skąd centra handlowe w tytule? Otóż właśnie tam w godzinach przedpołudniowych chowają się sterane kobiety z wózkami. Zamiast wędrować po nieprzyjaznym mieście, mogą mieć chwilę dla siebie, kiedy dziecko uśnie. Siedzą nad kawą wśród innych matek z wózkami. Nie patrzą na siebie. Wiedzą" - pisała o książce Justyna Sobolewska ("POLITYKA", 22.06.2016).

Wstęp wolny.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij