stat
Impreza już się odbyła

Najzimniejsze miasto świata - Gdzie Bądź o Jakucku - spotkanie

Zapraszamy na spotkanie z Pioterem Jurkowskim z kanału "Gdzie Bądź". Porozmawiamy o Jakucku. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 29 listopada, o godz. 18.00 w Bibliotece Wiedzy (ul. Świętojańska 141, Gdynia).

lut 18

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

"Biblioteka Inspiracji: Biblioteka Wiedzy" to cykl spotkań związanych z takimi dziedzinami jak historia, wszechświat/kosmos, podróże i nauka. Ponieważ spotkania z youtuberami cieszyły się dużą popularnością, proponujemy Państwu dodatkowe spotkanie! I co najważniejsze, kiedy Wy będziecie uczestniczyć w poszczególnych wydarzeniach, Wasze dzieci będą obok pod okiem animatorów. Zapraszamy zatem z dziećmi - nie musicie rezygnować z wydarzeń kulturalnych z obawy przed tym, że nie macie z kim zostawić swoich pociech.

Najzimniejsze miasto świata Gdzie Bądź o Jakucku

Pioter Jurkowski: zapraszam w podróż do krainy wiecznej zmarzliny, mamutów, psich zaprzęgów, struganej ryby i mrozu rozładowującego kamery. Mimo ostatniego, udało mi się nagrać i zmontować kilka filmów, które podbiły w tym roku internet. Opowiem o codzienności mieszkańców stolicy Republiki Sacha Jakucka (największego miasta permafrostu), gdzie termometr wskazał kiedyś zawrotne -64,4 stopnie Celsjusza; głównych atrakcjach tej trudno dostępnej części świata oraz o niecodziennej drodze, którą musiałem pokonać, aby się tam dostać.

Pioter "Gdzie Bądź" Jurkowski w poprzednim życiu: brand manager, w obecnym: YouTuber. Po ośmiu latach spędzonych w korporacyjnych strukturach postanowił spełnić marzenie wielu kupić bilet w jedną stronę i wyruszyć w spontaniczną podróż dookoła świata. Współautor kanału podróżniczego, realizowanego na bieżąco m.in. z Kazachstanu, Iranu, Meksyku, Chin, Australii i Vanuatu. Entuzjasta marketingu internetowego oraz nowoczesnych form komunikacji. Dysponuje wyjątkowo suchym żartem.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerzy: Trojmiasto.pl, Magazyn Together - rodzinna strona Trójmiasta, Radio Gdańsk S.A., Kurier Gdyński, Wielki Buk - blog literacki, Rudym Spojrzeniem.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeów otrzymał Złoty Krzyż Orderu Virtuti Militari?