stat
Impreza już się odbyła

Najpiękniejszy Festiwal Świata - Wystawa Fotografii Jerzego Wyrębskiego

Od 3 sierpnia w CH Osowa będzie można odwiedzić wystawę gdyńskiego fotografa, Jerzego Wyrębskiego. Wyjątkowe fotografie zagoszczą w przestrzeniach osowskiego centrum handlowego aż do 30 września.

16 października - 9 listopada 2020, godz. 18:00

Wstęp wolny

26 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00 - 17:00

bilety 10 zł
ulgowy 6 zł
Wystawa to kolejny artystyczny akcent w CH Osowa. Zarządca CH Osowa, spółka Apsys oraz dyrekcja Centrum nie pierwszy raz docenili talent mieszkańców Trójmiasta. Wystawą, która będzie miała swoją premierę 3 sierpnia jest "Najpiękniejszy festiwal światła" autorstwa Jerzego Wyrębskiego.

Autor fotografuje od bardzo dawna pomimo, iż nie był nigdy zawodowo związany z fotografią. Przez wiele lat tworzył przy udziale filmów światłoczułych, ale odczynniki chemiczne i ciemnię porzucił 11 lat temu na rzecz fotografii cyfrowej.

Kiedyś jego prace trafiały głównie do szuflady, ale wszystko zmieniło się w październiku 2018 roku kiedy to odbyła się pierwsza indywidualna wystawa prac fotografa w galerii Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego. Tematem były zdjęcia wykonane na spektaklach Teatru Snów w latach 2012-2018.

"Najpiękniejszy festiwal świata" to kolejny cykl fotografii Jerzego Wyrębskiego. Wystawa miała swoją premierę 5 lutego br. w GAK Projektornia, gdzie można było ją oglądać do 28 lutego. Prace, które znajdą się w CH Osowa zostały wykonane podczas 25 Festiwalu Pol'And'Rock w sierpniu 2019 r.

- Rozpoczynając cykl wystaw w naszym centrum naszym celem było przede wszystkim pokazanie potencjału artystycznego naszych okolic i docenienie mieszkańców naszego miasta. Chcemy, aby dzięki kolejnym wystawom klienci naszego centrum mogli lepiej poznać swoich sąsiadów z innej strony. Jako Centrum chcem zbliżać się do naszych klientów i pokazać CH Osowa jako miejsce, w którym dbamy także o sztukę - mówi dyrektor CH Osowa, Aleksandra Słowińska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?