• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Patronat

Na miłosnym rinngu

spektakl muzyczny
Bilety
Kup bilet 55 - 70
data premiery:
12 października 2024

Wybrane przedstawienie

 • Bilety
  Cena normalna: 70 zł
  Cena ulgowa: 55 zł
  Kup bilet
  paź 13
  Niedziela, 13 października
  godz. 16:00
  Lokalizacja
  Teatr Muzyczny
  Gdynia, pl. Grunwaldzki 1

Pozostałe terminy

NA MIŁOSNYM RINNGU

A gdyby tak życie potoczyło się inaczej? Lub gdybyśmy przyszli na świat w innych czasach?

Danusia (Monika Sendrowska) i Róża (Anna Fabrello) poznały się wiele lat temu podczas jednego z telewizyjnych talent show. Pierwsza - energetyzująca i pełna werwy, druga - powściągliwa i nostalgiczna. Obie zaś obdarzone nieprzeciętnymi głosami. Jednak pomimo niewątpliwego talentu, ich kariery nie zdołały się ziścić. Żadna nie zdała egzaminu ze współczesnych wymagań - obie były jednocześnie "zbyt" i "nie dość".

Mijają lata, a one - cenione absolwentki psychologii i influencerki - jeżdżą po całej Polsce, żeniąc ze sobą wykształcenie oraz płonącą w nich nadal miłość do muzyki; prowadzą warsztaty z relacji damsko-męskich. Towarzyszy im On (Andrzej Śledź) - ten, który był lub który mógłby być; mężczyzna potencjalny lub statystyczny. W tym wyjątkowym trio wspominają, fantazjują oraz poddają w wątpliwość; mierząc się przy tym z problemami, które codziennie dotykają każdego z nas.

Ten kolorowy świat dopełnia dwoje młodych ludzi (Oliwia Drożdżyk, Filip Bieliński), na których spadło - jak grom z jasnego nieba - uczucie, z którym nie do końca wiedzą jak powinni się poukładać.

A wszystko to wplecione w piosenki, które - gdyby tylko Danusia i Róża przyszły na świat w innych czasach - stałyby się zapewne wielkimi przebojami...

"Na miłosnym rinngu" to pełna uśmiechu, muzyczna przygoda przy dźwiękach piosenek z repertuaru m.in.: Danuty Rinn, Sławy Przybylskiej, Ireny Santor, Haliny Kunickiej czy Jerzego Połomskiego.

W rolach głównych bohaterek wystąpią dla Państwa dwie znakomite sopranistki: zdobywczyni Fryderyka - Anna Fabrello oraz Monika Sendrowska. Wspólnie z aktorami naszego Teatru, stworzą wyjątkowy mariaż klasyki oraz musicalu. Zapraszamy!

Twórcy:
Marek Sadowski - scenariusz, reżyseria, przygotowanie wokalne
Patryk Skarbek-Tłuchowski - aranżacje
Ewa Mociak - choreografia
Izabela Czech - scenografia i kostiumy

Obsada:
Anna Fabrello (Róża), Monika Sendrowska (Danusia), Andrzej Śledź, Oliwia Drożdżyk, Filip Bieliński

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery