stat
PATRONAT

Na grubej podeszwie - Warsztaty z tworzenia ekologicznych butów

Czy bycie projektantką lub projektantem to prosta sprawa? Tyle ma się na głowie - trzeba przemyśleć dla kogo zaprojektowana będzie przeznaczona, jak będzie się z niej korzystać, z czego będzie wykonana, czy będzie przyjazna dla środowiska, ile będzie kosztować... Ale czy mimo wszystko projektowanie to ciekawa i przyjemna praca? Jak najbardziej! Przekonamy się podczas październikowego "Dnia Rodzinnego", gdzie będziemy mogli spróbować swoich sił w projektowaniu.

sty 23

sobota, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł
HARMONOGRAM "DNIA RODZINNEGO" W PAŹDZIERNIKU:

11:00 - 13:00 Na grubej podeszwie - warsztaty z tworzenia ekologicznych butów.

Czy widzieliście buty zrobione ze skórek po owocach? Takie kiedyś zaprojektował bohater tegorocznej wystawy "Polskie Projekty Polscy Projektanci" Janusz Kaniewski. Tworząc nasze buty, również będziemy korzystać z ciekawych materiałów. Nadamy drugie życie rzeczom, które wydają się być jedynie odpadkami.

Prowadzenie: Olga Lewandowska

13:00 - 13:30 Dzień Rodzinny - wirtualne oprowadzanie po wystawie "Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci".

Punktualnie o 13:00 na facebookowej stronie Muzeum Miasta Gdyni odwiedzimy wystawę "Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci", by odpowiedzieć sobie na pytania czym jest projektowanie i jak się do niego zabrać.

Prowadzenie: Olga Lewandowska

13:30 - 15:30 Pod samochodową maską - warsztaty z tworzenia modeli aut przyszłości.

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów robotyki! Zainspirowani nowoczesnymi projektami aut Janusza Kaniewskiego, za pomocą klocków Lego, stworzymy niesamowite pojazdy przyszłości, które następnie będziemy mogli zaprogramować i wydać im różne polecenia.

Prowadzenie: EcoArt - Akademia KreatywnościAby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
- Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularze zapisów dostępne będą pod wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
- Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
- Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem.
- W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
- Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie dwie sztuki zrealizował w Teatrze Wybrzeże Jan Klata?