• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzykalny Maluszek (1 opinia)

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia dla dzieci, oparte na programie Pomelody. Jeszcze o nich nie słyszałeś? Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.

cze 16

niedziela, godz. 10:00, 11:15, 12:30

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
wrz 13-15

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
To, co wyróżnia nasze zajęcia spośród innych, to wspaniała zabawa przy wartościowej, bogatej stylistycznie muzyce, starannie dobrany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Wykorzystujemy piosenki w języku polskim oraz angielskim. Możliwość kupienia i korzystania z materiałów w postaci śpiewników, aplikacji z piosenkami i płyt pozwala na osłuchanie się z piosenkami. Dzięki temu zajęcia stają się efektywniejsze.

Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych. Wykonujemy proste instrumenty muzyczne oraz przedmioty związane ze sztuką. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Zajęcia prowadzi certyfikowany trener Pomelody - Dorota Pawlus. Na co dzień mama sześcioletniej Julki i flecistka Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jej pasją jest rozwój muzyczny i językowy dzieci. Pełni funkcję dyrektora w Centrum Edukacyjno-Artystycznym EduArt&Fun.

Daty wszystkich warsztatów w 2023 roku:
10, 31 stycznia
7, 14, 21, 28 lutego
7, 14, 21, 28 marca
4, 11, 18, 25 kwietnia
9, 16, 23, 30 maja
6, 13 czerwca

Wiek: 1-4 lat
Czas trwania: 45 min.

Opinie (1)

  • Krótko a drogo.

    Dwie godziny z przerwą, to by mieli sens za tę kwotę. Albo chociaż równa godzina i 30 złotych... A tak? Ja w to nie gram.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co w nazwie Teatru Dada von Bzdülöw oznacza człon "dada"?