• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muzykał medea, moja sympatia

Jak wiadomo wszyscy klasycy pisali za długie przedstawienia, dlatego Teatr Nieduży zaprasza na kolejny tytuł w zupełnie nowym wydaniu - wersji skróconej i spłyconej, a dodatkowo także muzycznej. Muzykał "Medea, moja sympatia" to dzieło z tekstami Jeremiego w oparciu o dzieło Eurypidesa z muzyką Jerzego Wasowskiego. W spektaklu pojawi się cała gama karykaturalnych postaci, którym przewodniczyć będzie Chór Cór Koryntu. Ogromna dawka wyjątkowego humoru gwarantowana!

Spektakl powstał w ramach współpracy Teatru Niedużego z Akademią Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W przestawieniu udział biorą zaproszeni goście - Aleksandra Cybula i Piotr Kosewski oraz studenci Wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalności musical: Dominika Borowska, Julita Bożewicz, Adam Chlebowski, Aleksandra Dziewit, Jeremi Jakubowski, Łukasz Kamiński, Kamil Krüger, Dominika Niebudek, Kinga Olszańska, Aleksandra Szurgot.

Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl na spektakle 20.11 o godz. 17.00 i 19.00. (https://kbq.pl/84877 i https://kbq.pl/84878)

Muzykał "Medea, moja sympatia"
teksty: Jeremi Przybora
muzyka: Jerzy Wasowski
opracowanie muzyczne: Paweł "Kadłub" Stankiewicz
scenografia: Kara Lewandowska
reżyseria/ruch sceniczny/kostiumy: Piotr Kosewski
Zrealizowano ze środków Województwa Pomorskiego.
Organizator: Teatr Nieduży
Partnerzy: Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Województwo Pomorskie, Bałtycka Agencja Artystyczna BART, Teatr Atelier, trojmiasto.pl, e-sopot, gooseflesh, hair by Edith Pyrc

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?