• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzyczny Tartak: Zuzanna Wężyk i goście

Październik to ten dziwny miesiąc kiedy jest zimno, deszczowo i szaro, a na drzewach jest coraz mniej liści. W Tartacznej 2 w Gdańsku jednakże będzie inaczej: kolorowo i rześko, zupełnie jakby lato się wcale nie skończyło. W piątek 7 października zagra bowiem w gdańskiej klubokawiarni Zuzanna Wężyk wraz ze swoimi gośćmi. Więcej o kolejnej odsłonie Muzycznego Tartaku w rozwinięciu!

gru 17

sobota, godz. 18:00 - 23:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Muzyczny Tartak to cykl koncertów odbywających się w klubokawiarni Tartaczna 2 w ramach których zapraszamy nie tylko lokalne zespoły i artystów muzycznych poruszających się po szeroko pojętej alternatywie, muzyce jazzowej i elektronicznej.

jazz - koncerty w Trójmieście


Zuzanna Wężyk - gitarzystka, wokalistka i kompozytorka z Gdańska. Wielokrotnie nagradzana na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach gitarowych. Zuzanna jest również związana z Salzburgiem i Londynem, gdzie między innymi doskonaliła warsztat gry na gitarze i kompozycji filmowej. Od 2019 roku współpracuje z grupą twórczą Acid Grasss Records, z którą w grudniu 2020 wydała "EP 2020", minialbum z autorską muzyką gitarowo-wokalną:
htttps://zuzawezyk.bandcamp.com/album/ep-2020

Podczas koncertu w Tartacznej 2 będzie można usłyszeć można jej autorskie kompozycje, w tym nowe single, które ujrzą światło dzienne jeszcze w bieżącym roku. 7 października wystąpi w niecodziennej odsłonie i wspaniałymi gośćmi na scenie:
Zuzanna Wężyk - wokal/gitara https://www.instagram.com/muzotok/
Ola Sol - wokal/klawisze https://www.instagram.com/olasol/
Filip Arasimowicz - bas https://www.instagram.com/filip.arasimowicz/
Stachu Nowodworski - perkusjonalia https://www.facebook,com/dendrosonic.dendrodubz

Niech polecą wiórki!

Informacja o biletach

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona!

Opinie

Sprawdź się

Pierwszym gdyńskim kinem, otwartym w 1926 roku, było: