stat
Impreza już się odbyła

Muzyczne przygody Krasnala Wesołka online

Zdajemy sobie sprawę, że przymusowe pozostanie w domu i praca zdalna to duży problem dla osób z małymi dziećmi. Postanowiliśmy Was trochę odciążyć i sprawić byście znaleźli trochę czasu tylko dla siebie! A my w tym czasie zabierzemy Wasze pociechy do krainy Krasnala Wesołka.

"Muzyczne przygody Krasnala Wesołka" - to cykl zajęć muzyczno- ruchowych dla dzieci miedzy 3-7 r.ż. Zajęcia będą prowadzone w formie transmisji na ŻYWO na fanpagu Klub - Stacja Muzyka!

Prowadząca- Anna Szyjkowska
Wykształcenie: PSM I st w Gdyni, klasa fortepianu
Studium Nauczycielskie Gdynia - wydział Wychowanie Muzyczne - Nauczyciel Muzyki, AWM Gdynia - studia licencjackie pedagogika.
Doświadczenie: 25 lat prowadzenia zajęć muzycznych w gdyńskich przedszkolach, prowadzenie chórków dziecięcych w sumie 10 lat, współpraca z domami kultury - opracowywanie podkładów muzycznych do przeróżnych wydarzeń, koncertów, eventów.
Pani Ania zaprasza...
WSZYSTKICH, którzy lubią śpiewać, grać na czymkolwiek, tańczyć, bawić się "w muzykę" i "z muzyką", serdecznie zapraszam na cykl zajęć, zachęcających do takiej waśnie aktywności. Ufam, że wspólnie spędzony czas przyniesie nam wiele radości i niezapomnianych wrażeń!

Gdzie?
Zajęcia ONLINE - transmisja na żywo na profilu Klub - Stacja Muzyka!
DODATKOWO KAŻDY UCZESTNIK ZAJĘĆ OTRZYMA PREZENT NIESPODZIANKĘ!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwsza nazwa Muzeum Miasta Gdyni to:

 

Najczęściej czytane