stat
Impreza już się odbyła

Muzyczne przygody Krasnala Wesołka online

Zdajemy sobie sprawę, że przymusowe pozostanie w domu i praca zdalna to duży problem dla osób z małymi dziećmi. Postanowiliśmy Was trochę odciążyć i sprawić byście znaleźli trochę czasu tylko dla siebie! A my w tym czasie zabierzemy Wasze pociechy do krainy Krasnala Wesołka.

w każdy poniedziałek (do 08.06), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 14,99 zł
"Muzyczne przygody Krasnala Wesołka" - to cykl zajęć muzyczno- ruchowych dla dzieci miedzy 3-7 r.ż. Zajęcia będą prowadzone w formie transmisji na ŻYWO na fanpagu Klub - Stacja Muzyka!

Prowadząca- Anna Szyjkowska
Wykształcenie: PSM I st w Gdyni, klasa fortepianu
Studium Nauczycielskie Gdynia - wydział Wychowanie Muzyczne - Nauczyciel Muzyki, AWM Gdynia - studia licencjackie pedagogika.
Doświadczenie: 25 lat prowadzenia zajęć muzycznych w gdyńskich przedszkolach, prowadzenie chórków dziecięcych w sumie 10 lat, współpraca z domami kultury - opracowywanie podkładów muzycznych do przeróżnych wydarzeń, koncertów, eventów.
Pani Ania zaprasza...
WSZYSTKICH, którzy lubią śpiewać, grać na czymkolwiek, tańczyć, bawić się "w muzykę" i "z muzyką", serdecznie zapraszam na cykl zajęć, zachęcających do takiej waśnie aktywności. Ufam, że wspólnie spędzony czas przyniesie nam wiele radości i niezapomnianych wrażeń!

Gdzie?
Zajęcia ONLINE - transmisja na żywo na profilu Klub - Stacja Muzyka!
DODATKOWO KAŻDY UCZESTNIK ZAJĘĆ OTRZYMA PREZENT NIESPODZIANKĘ!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaką premierą teatralną zainaugurowano działanie obecnego gmachu Teatru Muzycznego w Gdyni?