stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

"Muzeum w terenie" - gdyńska gra miejska dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

Jedyna taka w Polsce, Europie a nawet na świecie. Gdynia. Pełna architektonicznych perełek. 17 kwietnia 2021 roku od godziny 11:00 do 13:00 nie będziemy się jej bezczynnie przyglądać. Czas na zabawę na świeżym powietrzu! Zostawmy komputery i chodźmy zwiedzać świat. W białych rękawiczkach, ze wskazówkami w kopercie na nowo odkrywać będziemy detale gdyńskich kamienic.

sie 4-5

środa - czwartek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 70 zł
sie 7

sobota, godz. 11:00 - 13:00

bilety 10 zł
Naszą gdyńską grę miejską zaczniemy przed siedzibą Muzeum Miasta Gdyni, skąd wyruszymy w miasto. A tam w niespełna półtorej godziny odkryjemy prawdziwe dzieła sztuki gdyńskiego modernizmu w architekturze.

Co trzeba zrobić by wraz z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat wziąć udział w dobrej zabawie.? Wystarczy kupić bilet - koszt biletu dla dziecka wraz z opiekunem to 20 zł, a koszt biletu dla drugiego dziecka wynosi 5 zł.

Bilety będą dostępne na stronie: http://sklep.muzeumgdynia.pl/product-category/bilety/

Przybywajcie do Muzeum Miasta Gdyni! Tu na wszystkich małych i dużych uczestników czekać będą zagadki pełne podchwytliwych pytań, a do tego białe muzealne rękawiczki, które pozwolą Wam bez obaw zbadać miejsca dzieł sztuki.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Koszt biletu dla dziecka wraz z opiekunem to 20 zł, a koszt biletu dla drugiego dziecka wynosi 5 zł.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?