• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Muzeum dla zestresowanych

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dokąd zmierzasz w swoim życiu? Czy masz poczucie, że jesteś na właściwej drodze? Teraz to idealny moment, aby zadać sobie te ważne pytania. Zapraszamy Cię na niezwykły warsztat, gdzie wspólnie poszukamy odpowiedzi na te pytania i jeszcze wiele innych.

mar 16

sobota, godz. 14:00

Gdańsk,
bilety 289 zł

w każdą sobotę (do 08.06), godz. 10:30

bilety 20 zł
Naszym głównym celem będzie tworzenie "Mandali Życia". Mandala to wyjątkowy proces, który pozwala nam spojrzeć na nasze życie jako na całość, dając szansę na głęboki wgląd w siebie. To moment, który może zachęcić do dalszego rozwoju i ewentualnych zmian. Podczas warsztatu będziemy pracować z kolorem, dźwiękiem, ruchem i słowem, tworząc własny obraz naszego życia.

Dlaczego warto wziąć udział w tym warsztacie?

 • Odkryj swoją tożsamość i zrozum "kim jesteś?"

 • Zdobądź narzędzia do osobistego rozwoju poprzez zrozumienie swojego życia.

 • Poszukaj prawdy o sobie i swoich marzeniach.

 • Zrelaksuj się i odpręż umysł podczas Jogi Nidry.

 • Czym jest Joga Nidra?Na koniec warsztatów zapraszamy Cię do wzięcia udziału w głębokim relaksie zwanych jogą nidrą. To stan świadomości pomiędzy przebudzeniem a snem, który pomaga rozluźnić ciało i uwolnić umysł od stresu. Podczas jogi nidry udasz się w podróż do samego siebie, co pozwoli Ci znaleźć spokój i odnaleźć odpowiedzi na swoje pytania.

Muzyka i dźwięki

Podczas relaksacji będziesz miał okazję posłuchać dźwięków mis tybetańskich, bębna szamańskiego, dzwoneczków i kalimby. Ponadto, będziemy śpiewać pieśni prosto z serca, dodając tym samym magii naszemu spotkaniu.

Dla kogo jest ten warsztat?
Ten warsztat jest dla każdego, kto pragnie znaleźć odpowiedzi na podstawowe pytanie: "Kim jestem?". To dla tych, którzy dążą do osobistego rozwoju poprzez zgłębianie swojego życia, poszukują prawdy o sobie i potrzebują chwili relaksu od codziennego stresu. Jeśli czujesz się zmęczony, zestresowany lub zagubiony, to jest to miejsce dla Ciebie. Razem możemy poszukać inspiracji do zmiany i rozwoju.
Nasze działania skierowane są do osób dorosłych, pracujących zawodowo, prowadzących aktywny tryb życia oraz osób wysoko wrażliwych i reaktywnych, które przetwarzają informacje sensoryczne intensywniej niż osoby o przeciętnej wrażliwości. Nasi odbiorcy to osoby, które czują się przeciążone codziennym tempem czy trybem życia, mają nieustępujące poczucie przemęczenia, przeciążenie codziennymi obowiązkami i zmaganiami, przebodźcowane. Właśnie takim adresatom dedykujemy zupełnie nowy wymiar obcowania ze sztuką, czasem i przestrzenią.
Naszą odpowiedzią na współczesne tempo życia jest stworzenie dodatkowej, atrakcyjnej i komfortowej przestrzeni do realizacji warsztatów o charakterze zarówno poznawczym, jak i twórczym pod nadzorem wykwalifikowanego i profesjonalnego instruktora. Zaproponowane rodzaje aktywności zostały tak zaprogramowane, by mógł wziąć w nich udział każdy, niezależnie od wieku, umiejętności, kompetencji czy stopnia sprawności.

Jak się zgłosić?
wystarczy zadzwonić na numer 512-418-745 lub wysłać email na adres edukacja@muzeumgdansk.pl
Koszt uczestnictwa?
30 złotych od uczestnika za spotkanie. Bilety dostępne w kasie Ratusza Głównego Miasta.

Kilka słów od Prowadzącej:
Cześć. Nazywam się Edyta Gusztal.
Jestem przewodniczką duchową, która dzieli się wiedzą i doświadczeniem, by towarzyszyć innym w ich duchowej podróży.
Widzę zdrowie jako całość, opierając się na holistycznym podejściu, które łączy ciało, umysł i ducha.

Jako doradczyni szamańska, odkryłam głębokie tajemnice pradawnych technik i mądrości szamanizmu. To moja pasja pomaga innym odkrywać w sobie ukryte aspekty, nawiązywać kontakt z duchami i naturą. Joga intuicyjna, którą nauczam, jest moją drogą do prowadzenia innych w podróż ku zrozumieniu ciała, emocji i umysłu poprzez ruch, oddech i medytację.
W swojej roli choreoterapeutki i arteterapeutki, łączę ruch i sztukę jako narzędzia wyrażania siebie i transformacji. W treningu radykalnego wybaczania dostrzegam potencjał prowadzenia innych w procesie uzdrawiania emocji i relacji.

Główna część mojej pracy skupia się na odkrywaniu potencjału ciała, poprzez jogę, terapię tańcem i techniki relaksacyjne. Akcentuję kontakt z ciałem, oddechem i akceptację samej siebie, a także poszukiwanie mądrości wewnętrznej. Moja twórczość artystyczna manifestuje się w drewnie, piórach i filcu, gdzie wyrażam swoją kreatywność.

Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie w prowadzeniu zarówno zajęć grupowych, jak i indywidualnych, stacjonarnych i wyjazdowych. Tworzę bezpieczne przestrzenie, w których inni mogą odkrywać siebie, rozwijać się i przemieniać, zawsze z nutką radości i ruchu.
Mój zestaw narzędzi terapeutycznych jest różnorodny, zawiera m.in. techniki Access Bars i Access Facelift, pomagające w uwolnieniu umysłowych ograniczeń, oraz praktyki szamańskie, które otwierają drzwi do głębokiej wiedzy duchowej i transformacji.

Podsumowując, jestem osobą o ogromnej wiedzy, pasji i oddaniu w pracy nad własnym duchowym rozwojem oraz wsparciem innych w pracy nad sobą. Moje holistyczne podejście, kreatywność i zdolność do tworzenia bezpiecznych przestrzeni sprawiają, że mogę być inspiracją dla tych, którzy pragną głębokiej transformacji i zrozumienia siebie.
Muzeum Gdańska jest partnerem programu Edukacja do Kultury. Gdańsk
https://www.facebook.com/edukacjadokultury.gdansk

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
Jak się zgłosić?
wystarczy zadzwonić na numer 512-418-745 lub wysłać email na adres edukacja@muzeumgdansk.pl

Koszt uczestnictwa?
30 złotych od uczestnika za spotkanie. Bilety dostępne w kasie Ratusza Głównego Miasta.

Opinie

Sprawdź się

Pochodząca z Gdańska aktorka i malarka Beata Poźniak od lat mieszka poza granicami kraju. Jest inicjatorką wprowadzenia w USA oficjalnych obchodów:

 

Najczęściej czytane