• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muzealne zmysły: stymulacja rozwoju małego dziecka.

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza na cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt "Muzealne Zmysły"! By zwiększyć komfort i bezpieczeństwo zajęć, spotkania zostaną podzielone na dwie grupy - pierwsza rozpocznie o godzinie 14:00, druga o godzinie 15:00. Dodatkowo, tydzień po warsztatach na facebookowej stronie Muzeum pojawi się nagranie z podsumowaniem omawianych tematów.

w każdą środę (do 31.08), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 15-17

piątek - niedziela

Wstęp wolny
W październiku zapraszamy na spotkanie z fizjoterapeutą Maciejem Matuszewskim, który przedstawi zagadnienia związane z zaspokojeniem podstawowych potrzeb dziecka, zarówno fizjologicznych, jak i psychicznych, niezbędnych do jego prawidłowego rozwoju.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularze zapisów dostępne będą pod wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie
Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem.
Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem.
W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

ERGO Hestia jest sponsorem tytularnym największej hali sportowo-widowiskowej na Pomorzu - ERGO ARENY. Od kiedy?