stat
Impreza już się odbyła

Musicalomania

Historia musicalu jest nie mniej pasjonująca, niż historie, które przedstawia. Będzie można przekonać się o tym w trakcie cyklu spotkań rozrywkowo-edukacyjnych MUSICALOMANIA.

Czas trwania: ok. 1 h 20 min

Opowiadaniom eksperta, Jerzego Snakowskiego, towarzyszyć będą występy artystów Teatru Muzycznego. Razem przedstawią, wplecione w historię XX wieku, dzieje musicalu.

Projekt kierowany do wielbicieli tego gatunku niezależnie od wieku, ceniących mądrą rozrywkę i lubiących poszerzać swe horyzonty.

W tym sezonie zajrzymy za kulisy wielkich musicali. Postaramy się rozszyfrować tajemnicę sukcesu takich hitów, jak "Koty", "Nędznicy", "Upiór w operze", "Skrzypek na dachu" czy "West Side Story". Jeśli chcą coś ukryć - to nie mają przed nami żadnych szans! Słuchając ich piosenek zastanowimy się dlaczego tak je polubiliśmy? Czy mogą nas jeszcze zaskoczyć? Czego o nich nie wiemy? A tropienie ich sekretów będzie okazją, by opowiedzieć także o tym, co dzieje się w kulisach gdyńskiego Teatru Muzycznego i co słychać u jego artystów, którzy zagoszczą u gospodarza "Musicalomanii" - Jerzego Snakowskiego.

Dzięki naszym spotkaniom musical stanie się Wam jeszcze bliższy!

Tropienie musicalowych tajemnic zaczniemy od giganta pośród klasyków - "West Side Story" czyli pięknej opowieści o złych chłopakach i wrażliwych dziewczynach.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku powstała pierwsza opera napisana w Gdańsku?