• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Monodram "Stara Panna z Kotem" w wykonaniu i reżyserii Malwiny Tkaczyk

Mobilny Dom Kultury po raz kolejny wyruszy w trasę wakacyjną po dzielnicach Gdańska. W tym roku zawitamy do 6 dzielnic miasta, w których na co dzień nie działają instytucje kultury. Na mapie Mobilnego Domu Kultury znajdą się: Osowa, Kokoszki, Piecki Migowo, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe. Motywem przewodnim kulturalno-artystycznego tournée jest WSPÓLNOTA.


MONODRAM "STARA PANNA Z KOTEM" W WYKONANIU I REŻYSERII MALWINY TKACZYK
20.07 (18:00 - 19:00)


To zabawna historia kobiety, która mieszka tylko z kotem. Szuka miłości w Internecie, gdzie trafia na różnych mężczyzn w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami. Dobrze zapowiadający się kandydaci w świecie wirtualnym nie przypominają jednak w żadnym stopniu tych w rzeczywistości. Czy odnajdzie miłość? Czy jedyną jej miłością i sensem pozostanie kot?

Po spektaklu odbędzie się rozmowa z widzkami i widzami.

Malwina Tkaczyk - dyplomowana pedagożka teatralna, aktorka, animatorka kultury. Współpracowała z Teatrem Nowym w Krakowie, Polskim Teatrem w Moskwie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Gdańskim Teatrem Szekspirowskim w ramach realizacji spektakli oraz warsztatów teatralnych. Za pomocą działań teatralnych otwiera dzieci, młodzież, dorosłych na emocje, słowo, ruch. Tworzy własne monodramy i spektakle, w których pełni zarówno rolę reżyserki jak i aktorki. Jest autorką strony "Emocjonalna mama w teatrze", gdzie pomaga rodzicom i nauczycielom radzić sobie z trudnymi emocjami u dzieci za pomocą kreatywnych zabaw.

Opinie

Sprawdź się

Trylogię kryminalną: "Boska proporcja", "Materiał ludzki" i "Białe kłamstwa" napisał mieszkający w Trójmieście: