stat
Impreza już się odbyła

Monodram Shirley Valentine

Już w tę sobotę w salonie kulturalnym Teatrinum Vera zobaczymy monodram "Shirley Valentine" Willy Russella z udziałem łódzkiej aktorki Agnieszki Kowalczyk. Monodram niedokończony, bowiem to widzowie zadecydują, a nawet zaimprowizują (bez obaw - tylko chętni), jaki będzie finał.

Shirley Valentine jest kobietą w średnim wieku, nieco zmęczoną monotonią życia u boku niezbyt romantycznego męża. Dzieci opuściły już gniazdko rodzinne. Pewnego dnia przyjaciółka proponuje jej wyjazd do Grecji...
Bohaterka w zaciszu domowym rozważa wszystkie za i przeciw, co prowadzi do swoistego rekonesansu jej życia. Jest to zwyczajna historia opowiedziana w tak zabawny sposób, że mimo dość tragicznych sytuacji, nie można powstrzymać śmiechu.
Monodram kończy się na pierwszej części, w której nie dowiadujemy się, jaką decyzję podjęła Shirley. Zadaniem widzów jest wymyślanie zakończenia i próba realizacji swoich wersji na scenie z towarzyszeniem aktorki.
Jest to bardzo kreatywna zabawa, do której gorąco zachęcamy wszystkich widzów, ale nie "wyciągamy z krzeseł" tych, którzy nie mają ochoty na tego rodzaju eksperyment...

Na koniec zapraszamy do kawiarenki, gdzie można podzielić się refleksjami, porozmawiać z aktorką i zjeść pyszne ciasto!!!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Mikołaj Trzaska, muzyk jazzowy pochodzący z Gdańska, od kilku lat komponuje muzykę filmową dla: