stat
Impreza już się odbyła

Monika Borzym śpiewa stare piosenki

Gwiazdą tegorocznego Festiwalu Chillout Classic będzie Monika Borzym. Dzięki autorskiemu projektowi muzyczno literackiemu dwójki znakomitych artystów MONIKI BORZYM i KRZYSZTOFA DYSA, przeniesiemy się do świata muzyki sprzed 1939 roku, ale Nie będą to jedynie odkurzone, stare piosenki, a absolutnie współczesne jazzowe brzmienie. Melodie autorstwa m.in. Henryka Warsa, Jerzego Petersburskiego z nieśmiertelnymi tekstami Juliana Tuwima i Mariana Hemara w wykonaniu Moniki Borzym i Krzysztofa Dysa to coś więcej niż tylko przedwojenny jazz.

wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 20.00

Sala Koncertowa PFK Sopot, Grand Pavillion w Radisson...
bilety 90 - 120 zł
Monika Borzym
Monika Borzym


jazz - koncerty w Trójmieście


Zmysłowy, świadomy głos Moniki i fortepianowe aranżacje Krzysztofa przeobrażają jazzowe standardy i przedwojenne utwory w całkiem nowe doświadczenie. Współtworzą koncept zatytułowany. Usłyszymy takie utwory jak m.in. Na pierwszy znak, Pokoik Na Hożej, Warszawo, moja Warszawo, Płyta z zadrą w sercu oraz Takie Ciało napisana specjalnie dla Moniki przez Artura Andrusa i Łukasza Borowieckiego energetyzująca piosenka o tym, że kobiece ciało w każdym rozmiarze jest piękne.

Festival Chillout Classic Straszyn 700
Festival Chillout Classic Straszyn 700


Koncert obędzie się w specjalnie przygotowanej,  przyciemnionej sali koncertowej w Galerii Szczudło, gdzie atmosfera będzie sprzyjać całkowitej relaksacji. Uczestnicy będą tylko leżeć na materacach i leżakach plażowych, wsłuchując się w muzykę i odpływając w magiczną krainę skojarzeń i dźwięków.

Informacja o biletach

  • Kontakt
    606-429-090
bilety na www.bilety24.pl
100 zł leżak plażowy
200 zł materac dwuosobowy
Polecamy wziać ze sobą poduszki.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto na początku był liderem legendarnego działającego w Gdańsku teatrzyku Bim-Bom, z którego wywodzą się m.in: Jacek Fedorowicz i Alina Afanasjew?