• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mobilny Dom Kultury | Piecki-Migowo

ZRÓBIĘ SOBIE LATO w dzielnicy Piecki-Migowo. Mobilny Dom Kultury to jedyny w swoim rodzaju dom kultury. Nie tworzy go żaden budynek, a ludzie. Każdego lata spotykamy się z Wami w kilku punktach gdzie wspólnie tworzymy, rozmawiamy i cieszymy się wspólnym latem w mieście. Jesteśmy tam, gdzie jesteście Wy - mieszkańcy Gdańska.

w każdą sobotę (do 26.11), godz. 11:00, 13:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
paź 7-8

piątek - sobota, godz. 17:00 - 20:00

bilety 500 zł
To już ostatnie spotkanie w ramach Mobilnego Domu Kultury GAK! Przedłużamy lato o jeden dzień i spotykamy się w dzielnicy Piecki - Migowo. Już 24 września w Galerii Morena odbędą się warsztaty i panele dyskusyjne. Szczegółowy program znajdziecie poniżej.
W programie:

11:00 - 11:30 | Autoekspresja w nurice zero waste czyli panel dyskusyjny z Jackobem Buczyńskim

Jackob Buczyński to jeden z najbardziej znanych projektantów młodego pokolenia. Jego projekty pokochały miliony, a jeansowe kurtki ze wstążkami stały się znakiem rozpoznawczym jego marki. O pierwszych krokach Jackoba w świecie sztuki i o tym jak stał się ikoną mody nie mając żadnego wykształcenia w tym kierunku.

11:30 - 14:00 | Akcja: Customizacja! warsztaty z Jackobem Buczyńskim
Customizacja jest świetnym pomysłem dla osób, które chcą podkreślić swój styl i nadać swoim ubraniom niepowtarzalny wygląd. Zmień swoją bluzę lub kurtkę w prawdziwe dzieło sztuki i noś ją z prawdziwą dumą!
Obowiązują zapisy (zapisz się tutaj: https://app.evenea.pl/event/customizacja). Pamiętaj, aby na warsztaty zabrać ze sobą swoją bluzę lub kurtkę jeasnową (bez podszewki), którą poddasz procesowi customizacji

14:30 - 15:00 | Ekologiczne kosmetyki - czyli jakie? czyli panel dyskusyjny z Patrycją Léonard-Pawluk
Coraz częściej w sklepach możemy znaleźć ekologiczne kosmetyki. Ale co to tak naprawdę znaczy? Czym one się różnią? I jak dopasować je do swojej skóry? O tym porozmawiamy z współzałożycielką Ziemiosfery sklepo-kawiarni zero-waste znajdującej się na gdańskim Wrzeszczu.

15:00 - 16:30 | Domowe SPA warsztaty tworzenia soli do kąpieli i maseczki do twarzy
Podczas warsztatów uczestniczki i uczestnicy będą korzystać tylko z naturalnych składników aby zdrowo pielęgnować skórę oraz nie zanieczyszczać środowiska. Dowiedzą się jak wykorzystywać dobroczynne właściwości, jak mieszać je ze sobą i jakie połączenia przynoszą zupełnie nowe rezultaty. Warsztaty są dawką praktycznej wiedzy i inspiracją do wprowadzenia swoim domowym SPA zdrowych pielęgnacyjnych rytuałów.

16:30 - 17:00 | Od szuflady do wystawy czyli panel dyskusyjny z młodymi artystami oraz Młodzieżową Radą Miasta Gdańska
Dla większości młodych artystów wzięcie udziału w profesjonalnej wystawie jest marzeniem. Co zrobić aby zabłysnąć w świecie sztuki? Od czego zacząć? Do kogo zwrócić się o pomoc? O swoich doświadczeniach opowiedzą młodzi trójmiejscy artyści oraz Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska, która wspiera promocję nastoletnich twórców.

Jak dojadę?
Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Galerii Morena znajduję się przystanek autobusowy: Piekarnicza (z którego kursują autobusy linii nr: 162, 227, 262, 283) oraz przystanek tramwajowy: Piekarnicza (z którego kursują tramwaje linii nr: 10 i 12).

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na warsztaty (zapisz się tutaj: https://app.evenea.pl/event/customizacja/).

Więcej: https://gak.gda.pl/placowki/mobilny-dom-kultury/
Działania odbędą się dzięki dofinansowaniu Miasta Gdańska i w ramach programu Edukacja do Kultury. Gdańsk.

Opinie

Sprawdź się

W jakim trójmiejskim teatrze grała Teresa Budzisz-Krzyżanowska?