stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mobilny Dom Kultury - Chełm: Legendarny Teatr Miniatura (3 opinie)

Wydarzenie w ramach

Legendarny Teatr Miniatura

reżyseria: Michał Derlatka
występują: Agnieszka Grzegorzewska, Aleksandra Miska, Magdalena Żulińska, Piotr Kłudka

Nietypowy plenerowy projekt artystyczny Teatru Miniatura, który przygotował specjalny namiot, gdzie mają wstęp tylko dzieci! W środku czekają je jedyne w swoim rodzaju przedstawienia lalkowe inspirowane gdańskimi legendami "Dlaczego Bałtyk jest słony?", "Diabelski kieł", "Krasnoludki z Cygańskiej Gorki" i "Stolemowe dary". Projekt jest o tyle wyjątkowy, że do namiotu może wejść tylko kilkoro dzieci (3-4), a przedstawienie potrwa tylko kilka minut! Aktorzy Miniatury z reżyserem Michałem Derlatką dbają o to, żeby żadne przedstawienie nie było takie samo, żeby każde było niepowtarzalnym doświadczeniem.

24 lipca na Chełmie i 31 lipca na Żabiance w ramach Mobilnego Domu Kultury Gdańskiego Archipelagu Kultury Miniatura postawi swój specjalny teatralny namiot, do którego mają wstęp tylko dzieci. Legendarny Teatr Miniatura to cykl krótkich spektakli lalkowych na podstawie gdańskich legend, granych w bezpośrednim kontakcie z małym widzem. Widownia jest niewielka - na poduchach może się rozsiąść najwyżej czworo dzieci, a każdy spektakl trwa kilka minut.

Wstęp na wszystkie pokazy wolny.

Opinie (3) 1 zablokowana

 • (1)

  W jakich godzinach są występy?

  • 2 1

  • Wystarczy kliknąć w organizatora tj. mobilny dom kultury i przekieruje do informacji. Start o godz. 10:00

   • 0 0

 • Tam nie ma uczciwych ludzi

  Osiedle na kłamstwie zbidowane

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum Narodowego w Gdańsku jest srebrna ozdoba z XIII w., której podstawę stanowi...?