stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mitch & Mitch (1 opinia)

Ostatnio zagrali w Żaku w kwietniu 2017 roku. Czas na nowy materiał "Frisco Moods", ale będą i nowe kawałki, które zostaną wydane w 2020 roku. Także wpadajcie na koncert Mitchów do Żaka.

Frisco Moods" to płyta krótka, nawet jak na standardy cyklu "krótko". Legendarny zespół Mitch & Mitch tłumaczy to tym, że nie było więcej miejsca na 10-calowej EP-ce. Rzeczą powszechnie znaną jest, że ten zespół w miejscu nie usiedzi. Ostatnio zmienili klimat na bardziej brazylijski i chyba z tej podróży do końca jeszcze nie wrócili.

jazz - koncerty w Trójmieście


Sądzę tak na podstawie odsłuchu "The Samba Goes On". Utwór napisany przez Heinza Kretschmara wydany na albumie "Happy Music/Comedy Music". Od pierwszych taktów mamy do czynienia ze stylistyką ciepłą, zarażającą optymizmem. Wszystko przygotowane pieczołowicie i perfekcyjnie. Jak to u Mitchów bywa.

Sam album zawiera cztery utwory ze światowego katalogu Library Music. Gdzieś tak od końca lat 60. kompozytorzy mając dostęp do orkiestr studyjnych nagrywali muzykę użytkową. Celem było stworzenie biblioteki z muzyką, którą można użyć w filmach. Zabawne, że te utwory miały być nagrane jedynie na chwilę lub miały zdobić fragment podrzędnego filmu, a dziś stanowią cel poszukiwań płytowych szperaczy, DJ-ów, beatmakerów czy producentów muzyki elektronicznej.

To świat idealnie stworzony dla Mitchów. Należy tak sądzić słysząc "San Francisco" Tony`ego Kinsey`a w wykonaniu naszego zespołu, czarującym pierwszorzędną partią gitary. Kompozycja Vica Flicka "Gathering" w rękach Mitchów atakuje krótkimi partiami oraz rozbudowanym tłem. Na koniec dostajemy skoczny "Happy Heart" autorstwa Davida Periana i Alberto Baldana. Każdy takt tej EP-ki każe uśmiechać się do świata i nakłada różowe okulary na nos."
Jarek Szczęsny / nowamuzyka.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-45 zł
BILETY
20 zł I pula / 30 zł II pula – zniżka* na Kartę Dużej Rodziny
25 zł I pula / 35 zł II pula – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
30 zł I pula / 40 zł II pula – super zniżka* na Kartę do Kultury
35 zł I pula / 45 zł II pula – bez zniżek
Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem

---------
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom - za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Sprzedaż biletów bez zniżek: tickets.klubzak.com.pl

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.
Na stronie www.trojmiasto.pl bilety bez zniżek są dostępne online poprzez link "kup bilet" dostępny w wydarzeniu.

Rezerwacje wyłącznie: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koncert z ograniczona liczbą miejsc siedzących, a w przypadku dużego zainteresowania koncertem koncert bez miejsc siedzących.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Opinie (1)

  • Micz jest tylko jeden !

    Ten ze słonecznego patrolu

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Z jakim reżyserem związana jest "sopocka szafa", która stoi w pobliżu plaży?