• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Miłość niejedno ma imię... czyli różne oblicza miłości

Program teatralny prezentowany przez rozmiłowaną w sztuce dramatu grupę aktywnych seniorów. Występ w Wyspie Skarbów GAK będzie drugim punktem na mapie teatralnego tournee rozchwytywanych artystów, nie bez przyczyny prezentowanym w DZIEŃ KOBIET - wszak temat miłości dotyczy ich bezpośrednio.

Pomysł na scenariusz spektaklu Miłość niejedno ma imię zrodził się na podstawie projektu Przegląd pamięci Pierwsza miłość zrealizowanego w Stacji Orunia GAK w 2015 r. Opieka merytoryczna i teatralna w Wyspie Skarbów GAK (Beata Szalkowska). Artyści-amatorzy zachęceni sukcesem z tamtego roku rozszerzyli zakres tematyczny, zadbali także o odświeżoną oprawę muzyczną.

Dlaczego taki tytuł? Bo inna jest miłość do dziecka, a inne jest pierwsze zauroczenie. Inna miłość dojrzała, w obliczu zdrady czy miłość w jesieni życiaZapraszamy miłośników amatorskich form teatralnych, mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej chcących zobaczyć sąsiada w anturażu scenicznym, oraz panie chcące świętować DZIEŃ KOBIET w zabawnej, rozrywkowej formie.

Aktorzy, scenariusz, dobór wierszy i utworów muzycznych - członkowie Koła Emerytów i Rencistów Nr 6 Bursztynek: Renardo Choszcz, Marzena Doner, Zbigniew Ferger, Irena Garlicka, Zofia Grzelachowska, Sabina Gurgul, Teresa Radgowska.
Nasze doświadczenie sceniczne to udział w projekcie Teatru Szekspirowskiego pt. Teatralny Pasjans, podczas którego zaprezentowaliśmy sztukę pt. Ryszard II w reż. Piotra Biedronia.

Pomoc merytoryczna: Zuzanna Wronka
ZAPRASZAMY!

Opinie

Sprawdź się

W piwnicy którego ze słynnych gdańskich budynków Jan Heweliusz składował produkowane przez siebie piwo?