• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Milord de Paris - spektakl gościnny

komedia musical
kasy:
609-462-105
czas trwania:
130 minut (1 przerwa 15 min.)
"Milord de Paris"
Muzyczna komedia teatralna z rewią paryską i piosenką francuską


MUZYCZNA KOMEDIA SEZONU! WIELKI PRZEBÓJ TEATRU SCENA KAMIENICA!Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Okazuje się, że ów Milord oferuje usługi towarzyskie... Wkrótce spotyka swojego przyjaciela Tadeusza z czasów młodości. Panowie postanawiają się odprężyć jak za dawnych czasów - wśród "snobistycznej śmietanki" w miejscowym ośrodku kultury. Wybierają się na show rewiowe, w którym prócz pięknych tancerek wykonujących płomiennego kankana, ma wystąpić wielka gwiazda francuskiej piosenki - Roksana. Na spektaklu pojawiają się także klientki słynnego żigolaka, a wśród nich przygłucha Eustacha i jej przyjaciółka Dżesika - żona Tadeusza, która rzekomo wyjechała na SPA w Pireneje... Poprzez spiski kobiet ( i nie tylko) zainteresowanych osobą Milorda, dochodzi do licznych mezaliansów i niedomówień. Prawda o jego życiu zaczyna wychodzić na jaw, a afera goni aferę... Jak się rozwiążą seksualne skandale? Czy Brajan z Paryża wreszcie się ustatkuje i ktoś porwie jego serce? Odpowiedzi na te pytania poznacie wybierając się na przebój Sceny Kamienica z bardzo dużą dozą humoru, tanecznym show i piosenką francuską! Ponad dwie godziny świetnej zabawy z naszymi śpiewającymi i tańczącymi aktorami.

Scenariusz, reżyseria, scenografia: DAMIAN DOMALEWSKI
Choreografia, ruch sceniczny: EWA CHROBAK
Muzyka: ROMAN SONNENBERG
Wykonawczyni partii fortepianowej: NATALIA GAPONENKO
Reżyseria świateł: MACIEJ MICHAŁKOWSKI
Obsada: BRAJAN - Damian Domalewski TADEUSZ - Tomasz Maleszewski EUSTACHA - Magda Kuśnierz / Magdalena Zamoroka DŻESIKA - Karolina Szymańska / Alicja Konarska ROKSANA - Magdalena Buczkowska / Jolanta Zakrzewska RECEPCJONISTKA - Alicja Konarska / Patrycja Kurkiewicz / Karolina Szymczak KELNERKA - Aleksandra Sakowska oraz Tancerki REWIA NICE Ewy Chrobak

Czas trwania spektaklu: 130' (jedna przerwa 15')

Informujemy, że wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnie obowiązującymi zaleceniami i rozporządzeniami Ministra Zdrowia i GIS. Podczas wydarzeń należy zakryć usta i nos. Zajmowanie miejsc siedzących odbywa się według wskazań obsługi i w oparciu o obowiązujące przepisy.

Przeczytaj także

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery