stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowe warsztaty rodzinne z Joanną Krzyżanek

Stacja Kultura zaprasza 6 grudnia o 17:00 na "Mikołajkowe warsztaty rodzinne " - twórcze zajęcia dla najmłodszych wraz z opiekunami, które poprowadzi Joanna Krzyżanek. Podczas warsztatu wybierzemy się w podróż do Starego Knedelkowa. Zajrzymy do domu Cecylki Knedelek i gąski Walerki. Będziemy towarzyszyć Walerce w poszukiwaniach choinki. Porozmawiamy o pisaniu listów do Świętego Mikołaja i świątecznych tradycjach.

w każdą sobotę (do 29.01), godz. 10:30, 12:00, 13:30,

Gdańsk, Zdrojowa 2
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
lut 13

niedziela, godz. 10:00, 12:00, 14:00

bilety 30, 40 zł
Kup bilet
Kim jest Joanna Krzyżanek?
Ma czarne włosy przypominające druciki, niebieskie oczy i kilka pięknych zmarszczek na czole. Jest miłośniczką liter i gałgankowych gąsek. Pisze opowiastki, rymowanki
i listy do przyjaciół. Lubi biegać nad rzeczką, podróżować pociągiem, siedzieć w kawiarence, czytać książki, pić herbatę z różaną konfiturą, podziwiać kolorowe cynie, zbierać kasztany, obserwować krople deszczu spływające po dachówkach i łapać śniegowe płatki.
Potrafi uszyć z gałganków gąskę, policzyć poziomki na tarcie, zrobić ciasto z marchewek, lemoniadę z zielonej pietruszki sorbet z malin. Prowadzi warsztaty literackie, ortograficzne, gramatyczne, plastyczne, teatralne i kulinarne. Spotyka się z dziećmi w bibliotekach, pracowniach, przedszkolach i szkołach.

Miasto Rumia
Tymczasem w Rumi
MAMA w mieście Rumia
Mama & Tata i Dziecko : Trójmiasto i okolice
Fundacja MAMY Rumianki

Informacja o biletach

Wymagane zgłoszenie uczestnictwa na zapisy@bibliotekarumia.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jedynym w Polsce przeglądem spektakli musicalowych w Polsce jest...?