stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowe warsztaty kreatywne dla dzieci 8+

Nadszedł długo wyczekiwany dzień, zarówno przez najmłodszych, jak i dorosłych,  w których drzemie cząstka dziecka - MIKOŁAJKI! Zapraszam wszystkie dzieci do mojej pracowni, spędźmy razem ten zimowy wieczór w kreatywny sposób. Gwarantuję świetną zabawę, podczas której stworzycie własne świąteczne kubki.

sty 23

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet

w każdy czwartek (do 26.05), godz. 17:00 - 18:30

Gdynia,
bilety 55 zł
Co będziemy robić?
Na warsztatach przedstawię jak przebiega cały proces malowania - od przygotowania porcelany do otrzymania gotowego produktu. Opowiem również o technikach, jakimi można dekorować porcelanę -  a jest o czym, bo ich wachlarz jest dość spory
Każde dziecko otrzyma kubek o pojemności 300 ml do ozdobienia według własnej pomysłowości - puścimy wodze fantazji, pobudzimy kreatywność! Po prostu poczujemy radość tworzenia! Do użycia będą farby i pisaki do porcelany oraz gotowe szablony ze wzorami, jednak dzieci mogą też same coś zaprojektować i stworzyć swój wymarzony kubek - pełna dowolność, każdy znajdzie coś dla siebie

Zapewniam kompletny zestaw materiałów niezbędnych do pracy:
- kubek porcelanowy 300 ml - polskiego producenta Lubiana
- profesjonalne farby do porcelany
- pisaki do porcelany
- pędzelki, gąbki
- paletka do farb
- szablony ze wzorami

Ze względu na ograniczony czas warsztatów, pomalowane kubki zostaną w pracowni, aby je wypiec w piecu. Gotowe kubki będzie można w dogodnym dla Ciebie terminie. Przy okazji, bardzo ucieszymy się z ponownych odwiedzin!

UWAGA!
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 lat.
Ilość miejsc ograniczona! Dla pełnego komfortu warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, tak by każde dziecko miało przestrzeń do tworzenia i swobodę kontaktu z prowadzącym.

Informacja o biletach

65 zł/os. - bilety do zakupienia przez stronę internetową www.lovedomowe.pl 
W cenę wliczone są materiały plastyczne, porcelana, wypieczenie kubka oraz zapakowanie w ozdobne pudełko Dodatkowo dla każdego dziecka przygotowana jest woda w butelce.
Zaczarujmy ten dzień i poczujmy magię świąt! Będzie fantastycznie jak dzieci będą miały ubrane coś z akcentem świątecznym!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z wybitnych zespołów i artystów nie wystąpił podczas Heineken Open'er Festival w 2011 roku?