• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Miejski Ogród - warsztat projektowy | warsztaty ekologiczne dla dorosłych | schronienie

Zapraszamy na warsztaty, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące zakładania miejskich ogrodów przy domach jednorodzinnych oraz blokach i budynkach wielorodzinnych.

Uczestnicy dowiedzą się, na co zwrócić uwagę, aby zaprojektować zieloną przestrzeń dostosowaną do lokalnych uwarunkowań oraz zmian klimatycznych.

W ramach warsztatu uczestnicy stworzą moodboard, czyli tablicę inspiracji miejskiego ogrodu przyjaznego naturze.

Warsztaty będą inspiracją do poszukiwania proekologicznych rozwiązań oraz zwrócą uwagę na zagadnienia związane z ochroną bioróżnorodności i zmianami klimatycznymi.

Promujemy ideę zero waste oraz postawy ekologiczne. Pielęgnujemy tradycje. Poznajemy z kulturą regionu oraz kulturą ludową innych krajów. Chcemy edukować przez sztukę i rękodzieło. Łączymy dzieci, młodzież i dorosłych z artyst(k)ami, twórczyniami i twórcami ludowymi oraz muzealni(cz)kami.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
- Prowadzenie warsztatów: Joanna Paniec - architektka krajobrazu.
- Warsztaty dla dorosłych.
- Niezbędne są wcześniejsze zapisy pod nr. 58 552 12 71 wew. 105 lub mailowo etnograf@mng.gda.pl
- Czas trwania warsztatu: ok. 2,5 godz.
- Warsztaty ekologiczne odbywają się w ramach projektu Schronienie klimat, migracje, dziedzictwo, który jest współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Kultura, Działanie 2 Poprawa dostępu do kultury i sztuki.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku powstało Muzeum Narodowe w Gdańsku?