stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Międzynarodowy plener akwarelistów - Barwny Zapis emocji

Stało się już tradycją, że Dom Aktora prowadząc Galerię Sztuki równolegle z bazą hotelową, organizuje międzynarodowe plenery i wernisaże. W ubiegłym roku część przyjaciół miała okazję uczestniczyć i obserwować pracę polskich i ormiańskich artystów. W tym roku organizujemy plener wspólnie z SAP Stowarzyszeniem Akwarelistów Polskich i równoległym stowarzyszeniem we Włoszech Associazione Italiana Acquerellisti.

Historia gdańskiej codzienności

22 grudnia 2018 - 24 marca 2019, godz. 10:00 - 16:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
ulgowy 5 zł

Joanna Ambroz / Wstyd / Malarstwo

17 - 28 lutego 2019, godz. 9:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolnyJakich możemy spodziewać się artystów w tym roku?

Stronę włoską reprezentować będą: Cristina Bracaloni, Simonetta Chierici, Marta Scaringi, Nadia Tognazzo natomiast reprezentacja polskiego stowarzyszenia: Krystyna Lubanski, Krzysztof Ludwin, Anatol Martyniuk, Adam Papke, Ryszard Rogala. Opieką otoczyło nas również dwóch artystów z Trójmiasta: Jacek Krenz i Czesław Tumielewicz.


Dlaczego Dom Aktora?

Ponad 20 lat temu Dom Aktora jako Oficyna Sztuki, aby zainteresować mieszkańców Trójmiasta i gości hotelowych polską sztuką, postawił sobie ambitne plany. Dziś jesteśmy dumni z obszernego rejestru wystaw, wernisaży, sponsorowanych wydawnictw i koncertów. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie i pozytywną ocenę wśród klientów z Europy i ze świata, co mocno wiąże się z naszą aktywną i rosnącą działalnością kulturalną i artystyczną.


Kiedy i gdzie można zobaczyć prace?

Prace powstają podczas pleneru 29.11.-09.12.2018. Być może w trakcie pobytu artystów w Gdańsku zobaczycie ich malujących wśród kamienic Starego Miasta lub w zakamarkach Trójmiasta. Po kilku dniach, a dokładnie podczas wernisażu 8 grudnia o godzinie 18:00 będzie można zobaczyć ich finalne prace w Domu Aktora przy ulicy Straganiarskiej 55/56.


Serdecznie zapraszamy
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij