Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Między młotem a kowadłem - spektakl gościnny

komedia
kasy:
58 321-82-83
czas trwania:
120 min. (1 przerwa)
Niebanalna komedia autora "Przygody z ogrodnikiem" i "Między łóżkami..."

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, Wina ojca idzie w syna, Jaki ojciec, taki syn... Wszystkie te polskie mądrości mieszczą się w kanadyjskiej komedii Norma Fostera "Między płotem a kowadłem" ("Mending Fences").

Harry, właściciel gospodarstwa na dalekiej prowincji, nie widział swojego syna, Drew, szesnaście lat. Przyjeżdża on właśnie do ojca z wizytą. Ta wzruszająca i niebanalna komedia opowiada historię dwóch mężczyzn, syna i ojca, którzy są zbyt uparci na to, żeby otworzyć swoje serca jeden na drugiego. Nie radzą sobie z okazywaniem uczuć. Rozdzieleni na lata, dziś jako dorośli mężczyźni, stają wobec siebie zupełnie bezradni, czupurni, przytłoczeni emocjami i oślim uporem, do których wstydzą się przyznać. Tworzy to mnóstwo zabawnych sytuacji. Dyskretnym przewodnikiem po obcym im świecie uczuć jest "kobieta po przejściach", przyjaciółka i partnerka ojca, która jest właścicielką sąsiedniego gospodarstwa. Czy uda się jej pogodzić ogień z wodą, psa z kotem...?

Zabawne dialogi i sytuacje, okraszone często pikanterią, a jednocześnie z elementami ciepła i liryzmu. Ot, jak to życie. Świetna gra aktorów. To świeży oddech w świecie sztuki zdominowanym przez sensację i farsę. Norm Foster znany jest od wielu lat polskiemu widzowi z takich sztuk jak: "Ostra jazda", "Premiera", "Między łóżkami", "Old Love", "Długi ŁYKend", "Randka w ciemno na dwie pary", "Przygoda z ogrodnikiem..." i kilku innych.

Obsada: GIN - Olga Borys / Maria Berełkowska / Magdalena Wójcik HARRY - Wojciech Majchrzak / Jakub Wieczorek DREW - Bartosz Obuchowicz / Igor Obłoza / Kacper Sasin

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery