stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Michalina Chelińska Pozostałość

Pozostałość jest zobrazowaniem refleksji dotyczącej szeroko pojętego piękna człowieczeństwa, którego nieodłączną częścią są również doświadczenia, pozostawiające po sobie liczne ślady. Michalina Chelińska w swoich fotografiach koncentruje się na niedoskonałościach, pozwalając odbiorcy dostrzec ich wyjątkowość.

12 stycznia - 4 lutego 2022

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny
Nagie ciało piękne w całej swojej szlachetności i czystości, artystka postanowiła zostawić z najbardziej oczywistymi elementami ozdobnymi, kojarzonymi z próżnością. Fotografie ciała zdobionego brokatem, kwiatami, czy jego odbicia w lustrze kojarzyć mogłyby się z przyjemną ucztą dla oka, celebracją piękna i młodości. Wykorzystując mankamenty skóry oraz kontrastujący z ozdobami, ciężar plastyki ciała Chelińska stara się przedstawić cierpienie jako naturalną i integralną część życia.

Będzie to pierwsza, indywidualna wystawa Michaliny Chelińskiej.
 
Otwarcie wystawy 13 października, godzina 18:00.
Galeria Plama GAK czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta, odbywający się w różnych przestrzeniach Gdańska, przez 20 lat nie zawędrował nigdy na: