stat
Impreza już się odbyła

Michał Ogórek - spotkanie autorskie

Stacja Kultura zaprasza 15.05.2019 o godz. 18.30 na spotkanie z Michałem Ogórkiem wokół książki "Sto lat! Jak w ostatnim stuleciu czciliśmy przywódców". Wstęp wolny.

maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

Michał Ogórek to ceniony dziennikarz, felietonista, satyryk. Od 1989 r. związany z "Gazetą Wyborczą". Autor książek m. in. "Przewodnik po Polsce", "Najlepszy Ogórek czyli kalendarz na każdy rok", "Urok lat minionych", "Poczet królów polskich". W Telewizji Kino Polska prezentował cykl kronik filmowych "Na przełaj przez PRL". W rankingu najlepszych felietonistów miesięcznika "Press" został sklasyfikowany jako drugie "najostrzejsze pióro w Polsce", czemu się dziwi, bo sam uważa, że jest (zbyt) dobrotliwy i dobroduszny.

Od 2004 był związany z kanałem telewizyjnym Kino Polska, gdzie komentował kroniki filmowe z czasów PRL w programie "Na przełaj przez PRL". Był także jednym z ekspertów w teleturnieju "Milionerzy".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co odpędzało wszelkie zło w czasach wpływów rzymskich, czyli w pierwszych wiekach naszej ery?

 

Najczęściej czytane