stat

Miasto, wracam

Po długich miesiącach spędzonych w domu, wracamy do miejskich parków, na place i podwórka. Czas odwrócić ustanowione przez pandemię proporcje między życiem online i offline, a początek wakacji jest na to idealnym momentem. W pierwsze dni lata Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na Plac Wałowy, gdzie za pomocą różnych aktywności i wydarzeń kulturalnych, nastawimy się wakacyjnie do działania.

Plac Wałowy, mimo położenia w sercu Gdańska, zdaje się być nieco zapomnianym fragmentem centrum. Projekt Urb Cultural Planning, współrealizowany przez Instytut Kultury Miejskiej, stara się wydobyć potencjał z tego zielonego fragmentu miasta.

Podczas akcji MIASTO, WRACAM Plac Wałowy stanie się miejscem spędzania wolnego czasu dla okolicznych mieszkańców, a także osób, które przyjeżdżają tu nad Opływy Motławy i Bastiony. Spacerami, śniadaniami, warsztatami sprawimy, by to urokliwe, przyjazne miejsce zaczęło tętnić życiem i gościć w sobie mieszkańców.

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwsza nazwa Muzeum Miasta Gdyni to: