stat
Impreza już się odbyła

Miasteczko LEGO- takie klocki, że chce się budować

Najbardziej kultowe klocki dla dzieci powracają do Alfa Centrum. W najbliższy piątek i sobotę Alfa zamieni się w wielkie miasteczko LEGO. W trzech specjalnych strefach - konkursowej, swobodnego budowania i zabawy- na dzieci i ich rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji.

17 grudnia 2019 - 31 marca 2020, godz. 10:00 - 16:00

bilety 12 zł
ulgowy 8 zł
Zabawa z klockami trwać będzie od godz. 11 do 19, na poziomie 0. Powstaną tam specjalne strefy zdominowane przez dobry humor, nieskrępowaną wyobraźnię i kreatywność. Dzieci będą mieć do dyspozycji tysiące klocków z serii LEGO Friends, LEGO City i LEGO DUPLO, a miasteczko podzielone zostanie podzielone na trzy strefy: konkursową, swobodnego budowania i strefę dla najmłodszych.

W strefie konkursowej
Uczestnicy zastaną makietę miasteczka i sami będą mogli tworzyć jego elementy. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone upominkami. Do strefy konkursowej wstęp mają tylko dzieci.

Druga strefa- swobodnego budowania
To miejsce, gdzie fantazji nikt nie postawi żadnych granic. Każdy będzie mógł zbudować, co tyko zechce zarówno samodzielnie, jak i z pomocą rodziców. W tej strefie uczestnicy będą mieć do dyspozycji całe serie klocków LEGO Friends i LEGO City, a na koniec zabawy dostaną pamiątkowe dyplomy.

Strefa dla dzieci
Skierowana do najmłodszych dzieci (od 1,5 do 5 lat), będą w niej czekać klocki z serii LEGO DUPLO. Rodzice towarzyszący maluchom będą mogli uzyskać od animatorów wskazówki jak bawić się z dzieckiem, aby stymulować jego rozwój i pobudzać naturalną ciekawość świata.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Największe zbiory muzealne w dziedzinie archeologii morskiej posiada: