stat

Meute (2 opinie)

 • sobota, 29 stycznia 2022, godz. 21:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  99 zł, w przedsprzedaży  79
  Kup bilet

Meute łączą hipnotyczne techno z brzmieniem orkiestr marszowych, dzięki czemu wypełniają potężną lukę między muzyką poprzednich stuleci i nowoczesną elektroniką. Używając tylko bębnów i instrumentów dętych odświeżają wizerunek staroświeckich orkiestr i bez użycia komputerów rewolucjonizują techno, jednocześnie przywracając ją do korzeni. Na ulicy, w klubie, unplugged - muzyka Meute zawsze daje potężnego kopa.

Ich błyskotliwa kariera rozpoczęła się w 2016 roku od viralowego sukcesu coveru "Rej" z repertuaru Âme. Dwa lata później jedenastu facetów w identycznych, czerwonych kurtkach to gwóźdź programu większości europejskich festiwali.

jazz - koncerty w Trójmieście
Organizator: Follow The Step
Kup bilet

10 - 15 sierpnia 2021

Gdańsk,
bilety 15 - 179 zł
mar'22 18

piątek, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet

Opinie (2)

 • o imprezach j/wyzej

  czy ktoś wyda tyle kasy na te głupoty? W NY to możliwe bo tam IQ 40 a kasy dużo. poproszę o bilet za darmo na te imprezy 3 na hasło 431( koniec pesela) może jak oglądnę zmienie zdanie

  • 2 2

 • Z racji repertuaru jaki zwykle słucham to czytając opis w stylu "techno marching band" nawet nie zwróciłbym na nich uwagi. Traf chciał, że będąc za granicą spotkaliśmy ich podczas próby i trudno było się oderwać. Wysłuchaliśmy próbę do końca a potem jeszcze na imprezie plenerowej wieczorem tego samego dnia. Koncert w Gdańsku przekładany 3 razy, mam nadzieję, że w końcu przyjadą.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Pierwszy pokaz filmu "Popiół i diament" odbył się w klubie Żak. A gdzie i w którym roku odbył się drugi?