• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Męski Chór Szantowy i Joanna Knitter

Zapraszamy do Europejskiego Centrum Solidarności w niedzielę 19.03 na koncert Męskiego Chóru Szantowego i Joanny Knitter.


Męski Chór Szantowy "Zawisza Czarny"
działa od 2012 roku. Jako jedyny w Polsce, a uważany za jeden z najlepszych na świecie, nasz chór amatorsko propaguje na najwyższym poziomie tradycje morskie, poprzez śpiew, muzykę i oprawę sceniczną. Wszyscy mamy w jakiś sposób styczność z pracą na morzu, żeglarstwem, marynistyką. W składzie chóru mamy zarówno kapitana, jak i oficerów, bosmanów, kuka, więc również jako załoga żaglowca jesteśmy niemal samowystarczalni. Dzięki temu wykonywane pieśni zyskują na wiarygodności i autentyczności, zwłaszcza że związki członków chóru z muzyką są nieprzypadkowe. Znajdziemy wśród nich wokalistów trójmiejskich zespołów szantowych i folkowych, z założycielem i Dyrektorem Chóru Jackiem Jakubowskim na czele..

jazz - koncerty w Trójmieście


Gościnią specjalną koncertu będzie znana wokalistka jazzowa i wykładowczyni Akademii Muzycznej w Gdańsku, Joanna Knitter, od kilku lat z powodzeniem współpracująca z chórem. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Bilety do nabycia na stronie chóru oraz na stoisku chórowym w ECS, tuż przed koncertem. (Uwaga! kasy ECS-u nie prowadzą sprzedaży biletów na koncert).

Opinie

Sprawdź się

Kiedy wzniesiono Dom Przyrodników w Gdańsku i jaka instytucja się w nim dziś mieści?