stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Menażki | Studenckie Spotkania Podróżnicze

Studenckie Spotkania Podróżnicze "Menażki 2015″ to wydarzenie skierowane do studentów z całego kraju, którzy kochają podróże. Każdy ze zgłoszonych uczestników, opowie nam o swoich tegorocznych wyprawach. Swoimi przeżyciami, zamiłowaniem, zaangażowaniem w osiągnięcie celu oraz radością wskażą, że każdy z nas jest w stanie odbyć niesamowitą podróżniczą przygodę, niezbyt wielkim kosztem.

Miejsce: Wydział Nauk Społecznych UG, ul. Bażyńskiego 4 (sala 205)

Jeśli podróżowanie to Twoja pasja, nie może Ciebie tam zabraknąć! Szczególnie pragniemy zaprosić osoby, które chciałyby znaleźć inspirację i odwagę do podróżowania. Z pewnością nabędziecie tutaj szereg użytecznych porad i wskazówek, jak łatwo podróżować.

To kolejna - już piąta edycja Menażek. Zgodnie z utworzoną przez nas tradycją, chcielibyśmy chłodny grudzień ubrać w podróżnicze podsumowanie roku. Dzięki temu nastroimy się na następny rok.W tym roku Studenckie Spotkania Podróżnicze "Menażki 2015″ odbędą się w dniach 11 - 13 grudnia. Pierwszy dzień wydarzenia to oficjalne rozpoczęcie Menażek, który rozpoczniemy pokazem filmu "W objęciach węża" w reż. Ciro Guerra (2015 r.) i spotkaniem z zaproszonymi podróżnikami.

Pozostałe dwa dni wypełnione będą prezentacjami uczestników - każda nie dłuższa niż 30 minut. Konkurs podzielony jest na bloki. Między każdym z bloków znajdzie się czas na 15 minutową przerwę.

Dla pierwszy trzech wypraw które otrzymały największą liczbę głosów publiczności, przewidziano nagrody pieniężne, ufundowane przez Akademickie Centrum Kultury UG "Alternator", wynoszące odpowiednio: za zdobycie miejsca 1. - 700 zł, za miejsce 2. - 500 zł, miejsce 3. - 300 zł.

Istnieje również możliwość zdobycia nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów naszego konkursu.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo statuetkę - tytułową MENAŻKĘ 2015. Przewidziane są również wyróżnienia.

Zgarnij swoich znajomych i przeżyjmy po raz kolejny zjawiskowe dni pełne pozytywnych wspomnień i uśmiechu.Więcej informacji:

Kulturalny Kolektyw
Uniwersytetu Gdańskiego
www.ack.gda.pl
e-mail: kk@ug.edu.pl
tel. (58) 523 24 50

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbyły się pierwsze edycje Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - dzisiejszej wizytówki Gdyni?