Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Medium - spektakl gościnny

spektakl dramatyczny
kasy:
58 661-60-00, 58 785-59-00
wystawia:
Agencja Artystyczna Bogart
czas trwania:
2 godz. 30 min. (1 przerwa)
Medium
9.0 4 oceny 1 10
Teatr Kwadrat w Warszawie
Medium
Noël Coward

Przekład: Andrzej Nejman

UWAGA! Spektakl z efektami pirotechnicznymi

Znakomita komedia angielskiego autora Noëla Cowarda. Od premiery w 1941 roku wielki hit londyńskiego Westendu i nowojorskiego Broadwayu. Od października w Teatrze Kwadrat. Po raz pierwszy w nowym tłumaczeniu i adaptacji.

Lata 30. ubiegłego stulecia. Podwarszawski Konstancin. Państwo Ossowieccy to zgodne i stateczne małżeństwo. Witold (Paweł Małaszyński) jest autorem kryminałów i pracuje właśnie nad nową książką z wątkiem spirytystycznym. Kiedy w ich willi zjawia się tajemnicza Madame Arcati udany związek zostaje wystawiony na próbę. Podczas seansu wywoływania duchów zmaterializuje się bowiem największe zmartwienie pani domu oraz najpiękniejsze wspomnienie jej męża w jednej osobie. Duch byłej żony Witolda wywoła w ich życiu spore zamieszanie. Cała nadzieja w tym, że Madame Arcati zdoła odesłać nietypowego gościa z powrotem w zaświaty.

Pełne humoru, błyskotliwe dialogi, barwne postaci to sekrety wieloletniego sukcesu sztuki Cowarda. Jej zaś nowa adaptacja okazała się brawurowym połączeniem klasycznej brytyjskiej komedii ze skrajnie współczesnym poczuciem humoru. Po dodaniu spirytystycznego dreszczyku i zaskakujących efektów specjalnych, widz otrzymuje pierwszorzędny koktajl na miarę pierwszej premiery Teatru Kwadrat w najważniejszym sezonie jego historii.

Reżyseria: Andrzej Nejman
Scenografia i kostiumy: Maciej Chojnacki

Obsada:
Witold - Paweł Małaszyński
Jadwiga - Maja Hirsch
Madame Arcati - Aldona Jankowska
Doktor Kozieł - Paweł Wawrzecki / Andrzej Grabarczyk
Pani Kozieł - Ilona Chojnowska
Róża - Katarzyna Chorzępa
Elwira - Agnieszka Sienkiewicz / Barbara Garstka

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery