stat

Materializacje Jarosław Westermark

Od 31 sierpnia zapraszamy Państwa na wystawę "Materializacje", na którym zostaną zaprezentowane prace Jarosława Westermarka. Organizatorem wystawy jest Galeria Sztuki w Legnicy, a kuratorką wystawy Anna Wójcik. Wystawa odbędzie się w ramach targów Amberif 27th International Fair of Amber and Jewellery.

- Jarosław Westermark, z wykształcenia matematyk, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów-złotników.
- Fenomen twórczości Westermarka to czystość form oraz perfekcja ich wykonania. Każdy przedmiot wychodzący spod ręki autora jest dokładnie przemyślany i dopracowany.
- Prace artysty znajdują się w zbiorach Muzeum Miedzi w Legnicy, Międzynarodowej Kolekcji Współczesnej Sztuki Złotniczej Galerii Sztuki w Legnicy, Muzeum Sztuki Złotniczej (Oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym), Muzeum Bursztynu w Gdańsku, a także Muzeum Zamkowym w Malborku.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, gości naszej galerii prosimy o przestrzeganie zasad higieny oraz noszenie maseczek ochronnych. Maksymalna ilość osób, która może przebywać w naszej galerii wynosi: 14 osób. Wystawa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16

ZAPRASZAMY!

18 września - 14 listopada 2020, godz. 12:00 - 18:00

Wstęp wolny

4 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?

 

Najczęściej czytane