stat
Impreza już się odbyła

Marta Aleksandra Przybysz czyta miss prosektorium

11ego października, o godzinie 20.00 zapraszamy na osobliwe wydarzenie. Debiutująca Marta Aleksandra Przybysz zaprezentuje swoją pierwszą książkę. Towarzyszyć jej będzie Kev Fox, który w piosenkach spróbuje domknąć fabułę.

Do tej pory łączyliśmy koncert z wernisażem. Teraz - kierunek słowo, jak wskazują nasze półki. Marta Aleksandra Przybysz nie wydała do tej pory książki, nie dostała też żadnej literackiej nagrody. Urodziła się w Warszawie, konsekwentnie jednak zdradza ją z Gdańskiem. Współtworzy grupę Trociny, której działania koncentrują się wokół małych form obrazkowych, fotograficznych i filmowych.

Na łamach sieciowego nieregularnika Plexus Magazine opowiada czasem o rzeczach mniej lub bardziej dźwiękowych. W wolnych chwilach kolekcjonuje historie, o których inni woleliby zapomnieć. Bardzo nie lubi rosołu. Wierzy, że Jarvis Cocker uratuje świat od zagłady. Kev Fox to artysta związany ze sceną Manchesteru, a ostatnio tworzący w Polsce. Charakterystyczna, stylowa postać jest szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków, których w pełnej odsłonie posłuchać można na jego debiutanckiej płycie 'King for a Day'.

W Fikcji Kev zaprezentuje się solo grając piosenki - zarówno własnego autorstwa, jak i reinterpretacje cudzych utworów - których chciałaby słuchać Klementyna Wroński, bohaterka powieści 'Miss Prosektorium'.
www.facebook.com/KevFoxandTheLastDance?fref=ts

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który z ważnych polityków epoki PRL wstrzymał w latach 50. odbudowę Teatru Wybrzeże w Gdańsku?