stat
Impreza już się odbyła

Mariusz Sładczyk

Stacja Kultura zaprasza na wystawę grafiki dr Mariusza Sładczyka. Wystawa będzie dostępna w dniach 29.01-28.02.2020 w godzinach otwarcia wypożyczalni.

29 grudnia 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 12:30

Online
Wstęp wolny
Dr Mariusz Sładczyk jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku (obecnie Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku) i specjalizuje się w projektowaniu graficznym. W 1999 roku uzyskuje w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku tytuł doktora sztuk plastycznych. Związany m.in. Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (1990-2000), Uniwersytetu Bilkent w Ankarze (Turcja, 2000-2012) oraz Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na Wydziale Zamiejscowym Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku (od 2013 wykładowca i dziekan). Autor licznych projektów graficznych, m.in. dla Teatru Wybrzeże, Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, Gdańskiego Towarzystwa Naukowego, Portu Gdańsk, Uniwersytetu Bilkent w Ankarze, Muzeum Archeologicznego w Sinopie (Turcja) oraz Kwartalnika "ARTTAK". Brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce (Gdańsk, Sopot, Tczew, Krokowa, Wejherowo) i za granicą, np. w Nowy Jorku (USA), Tbilissi, Batumi (Gruzja), Ankara, Izmir (Turcja). Interesuje się kulturami świata, muzyką etniczną, podróżami, literaturą i nowymi technologiami.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak Muzeum Historyczne Miasta Gdańska nazywało się do 2000 roku?

 

Najczęściej czytane