stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Mariola Sarbiewska (1 opinia)

Zapraszamy na wystawę Marioli Sarbiewskiej.

23 lipca - 26 sierpnia 2020, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

11 - 30 sierpnia 2020, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny
Mariola Sarbiewska w teorii i praktyce zajmuje się sztuką zaangażowaną społecznie, animacją kultury oraz edukacją. W swojej twórczości wykorzystuje malarstwo, mozaikę, rzeźbę, film oraz działania w przestrzeni publicznej.

Absolwentka ASP w Gdańsku. Dyplom (2014) w Pracowni Rysunku i Malarstwa prof. Andrzeja Śramkiewicza. Wcześniej (2003) ukończyła Politologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi (2003). Jej dyplom artystyczny został nominowany do Najlepszych Dyplomów Edukacji Artystycznej i wziął udział w wystawie na Uniwersytecie Artystycznym oraz w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Postać artystki została zaprezentowana w katalogu promującym Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na rok 2015/2016 wśród 14 wyróżniających się absolwentów. Jest autorką artystycznej kampanii społecznej pt. "Sztuka wobec walki z rakiem piersi". Artystka umieszcza swoje prace dotyczące profilaktyki raka piersi w trójmiejskich centrach medycznych.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich poetów otrzymał w 2009 roku prestiżową Nagrodę Kościelskich?