stat
Wydarzenie już się odbyło

Marina Hulia - spotkanie autorskie

24 lipca (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Mariną Hulią, współautorką "Recydywisty", w przestrzeni Cafe Księgarni Vademecum. Pani Marina będzie też gościem tegorocznej edycji Festiwalu Globaltica!

lis 29

poniedziałek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
O książce: Marina Hulia napisała "Recydywistę" wraz z Zbigniewem Wojnarowskim.

Książka opowiada o recydywiście, którego los może się jeszcze odmienić. Wybitna działaczka społeczna, Marina Hulia, zdradza najintymniejsze epizody ze swojego osobistego życia i wciąż żywi nadzieję, że jej miłość może uleczyć człowieka, który nie jest jej obojętny. "Recydywista" nie jest tkliwą historią o wzajemnej miłości z obowiązkowym happy endem. To jest opowieść o zrastaniu się z więzieniem i o tęsknocie za wolnością. O zlewaniu się w jedno z nałogiem człowieka, który nie przestał wierzyć w miłość. Wydawać by się mogło, że przegrał, ale wierzymy, że dzięki tej książce podejmie walkę na nowo.

Marina Hulia - Urodzona w 1965 r. w Czerkasach na Ukrainie, od dwudziestu lat mieszkająca w Polsce, wszechstronnie uzdolniona, społecznik, laureatka licznych nagród i wyróżnień za działalność społeczną.

Organizacja: Fundacja Vademecum i Globaltica World Cultures Festival

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Do kiedy można zobaczyć wystawę ERGO Hestii w Muzeum Narodowym w Warszawie?

 

Najczęściej czytane