• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Marek Sadowski i Przyjaciele

Kiedy kilka lat temu, gdyńscy widzowie mieli okazję obejrzeć premierę komediowego koncertu Chłopem i Babą stworzył nas Bóg, w komentarzach dziennikarzy i Widzów, pojawiły wzmianki o kabarecie piosenki najwyższej próby oraz porównania do językowej jakości Kabaretu Starszych Panów. Grany z powodzeniem od wielu lat koncert, do dziś wyprzedaje się na pniu, zawsze kiedy tylko pojawi się na trójmiejskich scenach.

paź 27

czwartek, godz. 19:00

bilety 85 - 145 zł
Kup bilet
Od czasu premiery Chłopa i Baby, kolejne przedsięwzięcia Marka Sadowskiego (jak choćby grany w naszym Teatrze koncert Z pamiętnika samotnika), określane są często mianem uczty słowa. Wszyscy, którym tęskno do piosenek z tekstem, na pewno i tym razem będą usatysfakcjonowani. Z okazji 10 lat obecności na scenie naszego Teatru, autor zaprezentuje Państwu program składający się z kilkunastu nowych piosenek oraz autorskich przekładów i adaptacji (piosenka francuska, songi musicalowe). Usłyszymy także kilka gościnnych piosenek, znanych z poprzednich koncertów. A wszystko to w towarzystwie najlepszych trójmiejskich Muzyków, Koncert przeplatanym żywym dialogiem z Publicznością nie będzie jednak typowym recitalem. Będzie to wydarzenie na trzy głosy. Oprócz Marka Sadowskiego, na scenie zobaczymy dwie nieprzeciętne osobowości. Pierwszą z nich będzie aktorka i wokalistka, zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice of Poland Marta Burdynowicz. Drugą zaś solista naszego Teatru oraz najsłynniejszy gdyński multiinstrumentalista Krzysztof Wojciechowski.

Zapewnią oni niemal 2 godziny muzycznej przygody; pełnej uśmiechu, przemyśleń, wzruszeń oraz mnóstwa pozytywnej energii.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
 • Bilet ulgowy
  45 zł
Bilety dostępne na: bilety.muzyczny.org/rezerwacja/

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ważnym trójmiejskim artystą street artu, tworzącym pod pseudonimem M-city, który stworzył "galerię społecznego muralu" komentującą polską rzeczywistość społeczno-polityczną, jest: