stat
Impreza już się odbyła

Manna dla Kaszy - aukcja na rzecz Darii Wojciechowicz

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji, której dochód w całości przeznaczymy na rehabilitację naszej koleżanki Kaszy. W zeszłym roku Kasza oraz jej córeczka Gloria padły ofiarą poważnego wypadku komunikacyjnego.


Kaszy dawano 5% szans na przeżycie, przez kilka tygodni leżała w śpiączce, ale pomimo tak słabych rokowań cudem się wybudziła. Wtedy też stało się jasne, że obrażenia, których doznała, wpłynęły na jej zdolność mowy, rozpoznawania liter oraz spowodowały niedowład prawej ręki i nogi. Dodatkowo stale powracają ataki padaczki, które powodują cofanie się wypracowanych przez nią postępów. Uszkodzenie mózgu spowodowało także niedosłuch, z którego wyprowadzenie wymaga stałej opieki laryngologicznej.

Cześć, tu Kasza. Mam się już o wiele lepiej. Wciąż nie wypadłam z torów, a wręcz chce je znów ozdabiać. Coraz sprawniej radzę sobie w mowie i piśmie, ale niedowład prawej dłoni hamuje mój najgłębszy sposób wyrazu - malarstwo. Jako, że obecna kondycja wciąż nie pozwala mi na zarobkowanie wyrażam ogrom wdzięczności i światło do wszystkich, którzy zdecydowali się na pomoc w moim powrocie do pełnej sprawności.Wiadomość z 29.11.2021

Jako trójmiejskie środowisko artystyczne chcielibyśmy wesprzeć naszą koleżankę, która była studentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i marzy o powrocie do malowania.

Artystki i artyści biorący udział w aukcji: Samira Arrami, Badtrip_trap, Sebastian Choromański, Beniamin Cierniak, Natalia Dopkoska, Kamil Frąckiewicz, Olga Grybowicz, Julia Jachowicz, Sofia Jackiewicz, Paulina Jackowska, Alicja Jelińska, Vera King, Hania Kur, Jakub Koncewicz, Maja Korczyńska, Kamil Kozdroń, Kara Lewandowska, Zuzanna Leśniak, Piotr Szymon Mańczak, Alina Mielnik, Piotr Tadeusz Mosur, Agata Nowosielska, Karolina Pielak, Karol Polak, Katarzyna Serkowska, Królówczana Smuga, Weronika Stańczak, Aleksandra Sęczyk, Amelia Tracka, Julia Tymańska, Marta Wawrzynowicz, Paweł Wróbel, Anna Maria Zachwey

Aukcja: 4 XII 2021. Rozpoczęcie licytacji o godz. 17⁰⁰. Prace będzie można oglądać od godz. 16⁰⁰.
Stacjonarnie: ul. Św. Barbary 3, Gdańsk

Transmisja: https://youtu.be/ss96xrnTvR4

Zasady aukcji:
Wszystkie prace zostały dobrowolnie przekazane w celu wsparcia Kaszy.
Aukcję wygrywa osoba, która zaproponuje i wpłaci najwyższą kwotę.
Będzie możliwość licytowania online za pośrednictwem czatu na strimie (transmisji). W przypadku trudności technicznych wątpliwości co do zwycięzcy aukcji będą rozstrzygane na korzyść osób licytujących stacjonarnie.

Nabywcy proszeni są o przesłanie nam dowodu wpłaty na konto zrzutki w serwisie zrzutka.pl lub nr konta podany w dniu aukcji; wpłata powinna być opatrzona komentarzem (np. "Aukcja, obiekt nr 4").
Wysyłka na koszt nabywcy.

#Agata Nowosielska #Aleksandra Sęczyk #Alicja Jelińska #Alina Mielnik #Amelia Tracka #Anna Maria Zachwey #Badtrip_trap #Beniamin Cierniak #Hania Kur #Jakub Koncewicz #Julia Jachowicz #Julia Tymańska #Kamil Frąckiewicz #Kamil Kozdroń #Kara Lewandowska #Karol Polak #Karolina Pielak #Katarzyna Serkowska #Królówczana Smuga #Maja Korczyńska #Marta Wawrzynowicz #Natalia Dopkoska #Olga Grybowicz #Paulina Jackowska #Paweł Wróbel #Piotr Szymon Mańczak #Piotr Tadeusz Mosur #Samira Arrami #Sebastian Choromański #Sofia Jackiewicz #Vera King #Weronika Stańczak #Zuzanna Leśniak

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jednym z oddziałów Muzeum Narodowego w Zielonej Bramie znajduje się: