• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mamy problem. Monodram macierzyński

Mamy problem. Monodram macierzyński w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzica.

mar 9

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
mar 12

wtorek, godz. 19:00

bilety 25 zł
Kup bilet
Oferta dla rodziców z dziećmi 5+:

Kiedy w domu pojawia się noworodek, wszyscy są szczęśliwi. Niemowlę leży w białym kaftaniku, radośnie kwili i macha rączką do przytulonych do siebie rodziców. tak to przynajmniej wygląda w reklamach. Rzeczywistość jednak okazuje się diametralnie inna. Chwilę po radosnym kwileniu niemowlę wpada w rozpacz. Niewyspana mama złości się na zapracowanego tatę. Tata ma pretensje, że nagle został odsunięty na dalszy plan. A dziecko ma kolkę, więc budzi się z rykiem co dwie godziny. Ale potem się uśmiecha.

Właśnie o pierwszych miesiącach macierzyństwa i związanym z nim emocjonalnym rollercoasterze opowiada ten spektakl. Jest śmieszny, straszny i wzruszający - tak jak to w prawdziwym życiu bywa. W rolę matki wcieli się Magdalena Bochan-Jachimek, aktorka i reżyserka, związana z Centrum Kultury w Gdyni i Teatrem na Plaży, prywatnie mama dwójki kilkuletnich dzieci. Scenariusz napisał jej mąż, trójmiejski satyryk i dramaturg, Szymon Jachimek. Spektakl wyreżyserował Jakub Ehrlich, aktor Teatru Miniatura, od niedawna również poznający świat smoczków i zabawek edukacyjnych. Jeśli masz dziecko, planujesz mieć dziecko, byłaś lub byłeś dzieckiem - warto ten spektakl zobaczyć!

Występuje: Magdalena Bochan-Jachimek
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Tekst: Szymon Jachimek
Muzyka: Hubert Świątek
Scenografia: Monika Ossowska

Magdalena Bochan-Jachimek - aktorka (współpracująca m.in. z Teatrem BOTO, Gdyńskim Centrum Kultury), improwizatorka, instruktorka teatralna, reżyserka, producentka. A także magister inżynier ochrony środowiska. Współczesna kobieta renesansu. Prowadzi różnorakie warsztaty, grupę teatralną "W Kaczych Butach", autorskie imprezy Teatrzyk Bezwstydny oraz Teatrzyk Młodego Artysty, a bywa, że i Konferencję Rybną. Produkuje spektakle, w których gra. Ale gra nie tylko w tych, które produkuje. Najnowszym jest jej drugi monodram Złota Rybka przed 40-tką, który jest jej debiutem dramaturgicznym. Szydełkuje, maluje, czasem zrobi stolik. A, i wydała podręcznik do zajęć teatralnych.

ZAPRASZAMY!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 - 30 zł
30 zł Spektakl + artystyczne zajęcia dla dzieci 5 +
KONIECZNIE zgłoś udział swojego dziecka na wyspaskarbow@gak.gda.pl lub tel. 58 323 91 15 - liczba miejsc ograniczona.

25 zł- cena regularna dla osoby dorosłej (solo)

Pula 40 biletów dostępna do 26.05 wyłącznie w przedsprzedaży online

Opinie

Sprawdź się

Od lat Gdynia jest gospodarzem jednego z największych festiwali muzycznych w kraju Open’er Festival. Gdzie odbyła się pierwsza edycja imprezy?