stat
Impreza już się odbyła

Malta dla każdego - spotkanie

"Malta to niewielka wyspa położona na Morzu Śródziemnym między Sycylią a Afryką. Ze względu na coraz tańsze połączenia lotnicze z Polską oferuje cel egzotycznej podróży o każdej porze roku. Zapraszam Państwa na spotkanie, na którym opowiem i spróbuję zachęcić do tego, aby samemu wyruszyć w miejsce, gdzie możliwe jest połączenie aktywnego zwiedzania z wypoczynkiem.

W ciągu tygodnia można dotrzeć w prawie każdy zakątek Malty oraz odwiedzić sąsiadujące z nią mniejsze wyspy: Gozo i Comino."

Zapraszamy na spotkanie z Dianą Dziaduch połączone z pokazem zdjęć.

Diana Dziaduch - oceanograf - biolog morza, przewodniczka po Trójmieście i pilotka wycieczek, z pasji podróżniczka. Do tej pory odwiedziła 61 krajów w Europie, Afryce i Azji. Nie boi się w pojedynkę ruszyć w świat i odkrywać go na własną rękę. Ceni niezwykłość otaczającej przyrody. Uwielbia fotografowanie, zwłaszcza krajobrazowo - reporterskie, dzięki czemu zatrzymuje wspomnienia będące inspiracją do kontynuowania wojaży.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?