• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Malowanie przy winie

Malowanie z winem

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe warsztaty malowania z winem, które odbędą się 19 kwietnia w Kawiarni Blisko w Sopocie, przy Ulicy Haffnera 7/9. To wyjątkowa okazja, aby połączyć swoją pasję do sztuki z przyjemnością degustacji wina.

w każdy wtorek (do 28.05), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 200 zł
cze 1

sobota, godz. 14:00

Gdańsk,
bilety 289,00 zł
Podczas tych warsztatów będziesz miał okazję do odkrywania swojego artystycznego talentu w trzech różnych tematach:

Martwa natura z kwiatami: Skup się na kompozycji z bukietem kwiatów, gdzie różnorodność kształtów i kolorów będzie Twoim głównym celem.

Wschód słońca lub zachód słońca: Maluj proste sceny wschodu lub zachodu słońca, koncentrując się na wyrazistych kolorach i atmosferze.

Abstrakcyjne eksperymenty: Pozwól sobie na poszukiwanie niezwykłych kombinacji barw poprzez mieszanie kolorów podstawowych i odkrywanie abstrakcyjnych form.

Wszystkie prace będą tworzone przy użyciu malarstwa akrylowego na płótnie bawełnianym, co pozwoli Ci na swobodę w wyrażaniu swojej kreatywności.

Nie musisz się martwić o materiały do malowania wszystko będzie zapewnione na miejscu.

Aby podkreślić atmosferę twórczego relaksu, będziesz mógł również skorzystać z degustacji wina. Do wyboru będą dwa kieliszki: czerwone lub białe, abyś mógł dopasować swoje doświadczenie do swoich preferencji smakowych.

Warsztaty będą prowadzone przez wyjątkową artystkę Ninę Sobczak, która jest mistrzynią w swoim fachu i pochodzi z renomowanej pracowni Lusso Art Atelier.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisami! Możesz zapisać się dzwoniąc pod numer telefonu 533 644 757 lub poprzez nasz profil na Instagramie lub Facebooku: link do profilu na Instagramie/Facebooku.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby spędzić czas w kreatywny i relaksujący sposób, tworząc piękne dzieła sztuki podczas warsztatów malowania z winem.

Pozdrawiamy serdecznie!

 

Opinie

Sprawdź się

W historii Teatru Muzycznego w Gdyni "Skrzypek na dachu" zajmuje szczególne miejsce. Dwukrotnie z wielkim powodzeniem wyreżyserował go: