• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Malowanie przy winie | Rower

Malowanie ceramiki w pracowni Boropot

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty malowania ceramiki w pracowni Ceramicznej Boropot w Gdańsku. Warsztaty odbywają się w przyjaznej i relaksującej atmosferze pracowni ceramicznej, co stwarza doskonałe warunki do oderwania się od codziennych obowiązków i spędzenia czasu w sposób twórczy i inspirujący. To naprawdę proste, nie musisz mieć doświadczenia, malowanie to świetna zabawa zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i zaawansowanych artystów.

w każdy czwartek (do 20.06), godz. 19:00, 10:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
wrz 21

sobota, godz. 13:00 - 14:30

Gdańsk,
bilety 1 zł
Jak to się robi?
1. Rezerwujesz termin. (rezerwacja miejsca to koszt 30zł)
2. Na miejscu wybierasz formę ceramiczną do malowania, spośród różnorodnych kubków, talerzy, misek czy dekoracji. (formy do malowania są płatne dodatkowo wg cennika na naszej stronie).
Kliknij tutaj, aby otworzyć katalog dostępnych form - a w nim modele 3D(można je dowolnie obracać aby w pełni się z nim zapoznać przed zajęciami), cenniki oraz zdjęcia form pomalowanych przez uczestników naszych warsztatów.
3. Nalewasz farby na paletkę i oddajesz się magii tworzenia, możesz skorzystać z pędzli, gąbeczek czy stempli, by Twoja ceramika była wyjątkowa i niepowtarzalna.
4. Pomalowaną pracę pozostawiasz w pracowni, gdzie zostanie pokryta szkliwem transparentnym i wypalona w temperaturze 1220 stopni.
5. Po około 2-3 tygodniach Twoja ceramika jest gotowa do odbioru, teraz możesz cieszyć się przykładowo smakiem porannej kawy we własnoręcznie wykonanym kubku lub zjeść coś z unikalnego talerza.

Malowanie ceramiki to niepowtarzalna okazja, aby rozwinąć swoje zdolności artystyczne, spędzić czas w towarzystwie bliskich i stworzyć unikalną pamiątkę, która uwieczni ten magiczny czas. Zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji na naszej stronie internetowej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Cena 30 zł dotyczy rezerwacji miejsca.

Należy osobno wykupić formę ceramiczną. Szczegóły i cennik tutaj

Opinie

Sprawdź się

W jaki sposób zginął Zbyszek Cybulski?