stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Małopolska Nieoczywista - co warto zobaczyć w Małopolsce?

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl zapraszają na prezentację podróżniczą o nieoczywistych miejscach w Małopolsce.

Na spotkaniu "Małopolska Nieoczywista" Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać z Polski, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą najciekawsze miejsca w województwie małopolskim i podpowiedzą co warto zobaczyć poza głównym szlakiem turystycznym Kraków-Zakopane.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Małopolski - Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po Małopolsce i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik "Małopolska Nieoczywista". Pokażą m.in. jak poznawali małopolskie miejscowości, zamki, muzea, jak schodzili pod ziemię i podziwiali księżycowe górskie krajobrazy oraz jak zwiedzali zabytkowe drewniane świątynie. Spotkanie będzie pełne rad, wskazówek i sprawdzonych pomysłów na udane wycieczki po Małopolsce. Każdy uczestnik otrzyma, gotowy do ruszenia w drogę, plan zwiedzania na udane 10 dni w Małopolsce.
Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy byłeś już w Małopolsce, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.
Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Śląskie.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl
KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Fundacja Ruszaj w Drogę!
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.ruszajwdroge.pl/kalendarz i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.
W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". W 2019 roku ukazują się na rynku ich pierwsze drukowane przewodniki: "Ruszaj w drogę na Kociewie" oraz "Ruszaj w Bieszczady" - ekskluzywny przewodnik dostępny wyłącznie na spotkaniach autorskich i w sklepie autorów.

Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jedynym w Polsce przeglądem spektakli musicalowych w Polsce jest...?