stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Małgorzata Oliwia Sobczak - premiera książki Czerwień

Zapraszamy na premierę książki "Czerwień" - spektakularnergo debiutu kryminalnego Małgorzata Oliwia Sobczak. Spotkanie z autorką poprowadzi Marcin Meller.

sie 20-23

czwartek - niedziela

Sopot
Wstęp wolny
Małgorzata Oliwia Sobczak szturmem wkracza na polską scenę kryminalną. "Czerwień" to zdaniem Vincenta V. Severskiego książka "absolutnie pochłaniająca". To opowieść o jednej z najpiękniejszych w historii polskiej literatury kryminalnej zbrodni, która wstrząsnęła nadmorskim miastem. Powieść trafi do księgarń już 4 września.

Jest kwiecień 1996 roku. Nad sopockim morzem kłębią się chmury, przez które tylko czasem przedziera się czerwone słońce. Spowite krwistym kolorem morze wyrzuca na brzeg ciało kobiety. Monika była córką lokalnej sędzi - Heleny Boguckiej. Miała w sobie coś takiego, że nie dało się oderwać od niej wzroku. Od tamtej zbrodni mija 17 lat. Miastem wstrząsa kolejne morderstwo. Okaleczenia na twarzy ofiary wskazują na tego samego sprawcę. Autorka perfekcyjnie oddaje atmosferę opuszczonego nadmorskiego kurortu. Plaże w martwym sezonie zdają się aż prosić o kolejną zbrodnię.

Spotkanie z Małgorzatą Oliwią Sobczak
Wtorek, 10 września, godz. 19:00
Teatr BOTO, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B, Sopot

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Literacki Sopot

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Najstarszy teatr w Trójmieście to...?