stat
Impreza odwołana

Mała Trójmiejska Maskarada (2 opinie)

Podczas każdego z pięciu koncertów, widzowie będą mieli okazje usłyszeć najsłynniejsze pieśni z repertuaru lat 20.oraz 30., arie, operetki oraz musicale w radosnych rytmach. Nie zabraknie też popisu solistów wywodzących się z Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku, którzy zapewnią widzom podróż przez różne style i barwy sztuki wokalnej.

sty 30

niedziela, godz. 18:00

bilety 60 zł
Kup bilet
Cały charakter Małej Trójmiejskiej Maskarady będzie utrzymany w wesołym i tanecznym charakterze. Na scenie nie zabraknie koloru i dobrego humoru. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Widzowie będą mogli podczas wieczoru wesprzeć finansowo Fundację Hospicyjną, która umożliwia stacjonarną opiekę nad dorosłymi u kresu życia oraz chorymi nieuleczalnie dziećmi.

Dyrygent: Jagoda Wyrwińska.

Opinie (2)

  • A może warto napisać tutaj prawdę? Koncert w cale nie jest odwołany!!! (1)

    To jest jakaś tragikomedia, jak się tej orkiestrze robi pod górkę. Dostałam informację od osoby, która w niej gra, że koncert wcale nie został odwołany tylko że port kazał usunąć informację o nim. Czemu to ma służyć? Mamy przed sobą naprawdę fajnie zapowiadający się koncert, do tego bezpłatny dla słuchaczy, z młodymi solistami z Akademii Muzycznej, a port nie chce, aby publiczność na niego przyszła? Chcecie na siłę udowodnić, że nikt nie chce słuchać tej orkiestry? To niby koncert dla pracowników portu? Znowu przyjdzie was mniej niż muzyków na scenie? Jak wy traktujecie tę orkiestrę? Do tego orkiestra ma was tytułować jako strategicznego partnera? Zastanówcie się co tym chcecie osiągnąć.

    • 6 0

    • Niesamowite!

      • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Do czego wykorzystywano w XI wieku wieżę dobecnego Muzeum Archeologicznego w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane