stat
Impreza już się odbyła

Mała Gdyńska Filharmonia "Akademia Pana Kleksa powraca"

Niezapomniane piosenki z Akademii Pana Kleksa w nowych aranżacjach.
Mała Gdyńskie Filharmonia powraca. Na dobry początek sezonu zapraszamy na jeden z najlepszych koncertów w zupełnie nowej odsłonie.

paź 14

czwartek, godz. 19:30

bilety 95 zł
Kup bilet
lis 19

piątek, godz. 19:30

Gdańsk, Sopot,
bilety 79 - 199 zł
Kup bilet
Mała Gdyńska Filharmonia "Akademia Pana Kleksa powraca"


W nowy sezon artystyczny, w który wyruszamy po bardzo długiej przerwie, wprowadzimy Was dzięki niezapomnianym piosenkom z Akademii Pana Kleksa. Nie zabraknie dobrze Wam znanych utworów - "Na wyspach Bergamutach", "Kaczka dziwaczka" czy "Cała naprzód". Przygotowaliśmy Wasze ulubione przeboje w różnorodnych aranżacjach. Na scenie wystąpią wspaniali artyści i moc energetycznych instrumentów.

Wykonawcy: Patrycja Mizerska - wokal, Tomasz Jocz - fortepian, Tomasz Klepczyński - saksofon, Beniamin Baczewski - gitara basowa i aranżacje, Robert Głód - perkusja.

Mała Gdyńskie Filharmonia - poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat - to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od siedmiu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.

Koncepcja i prowadzenie: Karolina Klawitter

Drodzy Widzowie! Kupując bilety na ten koncert będziecie mogli zająć miejsca obok dzieci. Zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce przygotowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia. Miejsca obok siebie zostaną Wam przydzielone na miejscu przez naszą Obsługę Widza.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdańsk posiada wyjątkowe muzeum, w którym co roku organizowane są wydarzenia muzyczno-artystyczne, niespotykane w innych miastach Polski. Jakie to muzeum?