Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Majsterklepkowicz - spektakl gościnny

teatr dla dzieci
kasy:
58 557-42-47
wystawia:
Plama
Majsterklepkowicz
6.0 5 ocen 1 10
Teatr Qfer
Majsterklepkowicz

Spektakl o odwiecznym zamiłowaniu małych i większych chłopców do majsterkowania. Sprawa wydaje się oczywista, gdy trzeba coś "rozłożyć", niestety komplikuje się, gdy potem trzeba to "złożyć"...

Zawiązanie akcji następuje w zakładzie mechanika Teodora Niedźwiedzia, do którego na naukę naprawy samochodów zgłasza się uczennica Kasia Marek. Dziewczynka zaczyna opowiadać bajkę o naiwnym Misiu i przebiegłym Lisku, bajkę, która wkręca w swe tryby i ją, i Teodora.

Przedstawienie jest dynamiczne, rytmiczne, absorbuje widza narastającą różnorodnością odgłosów jeżdżących aut, mruczących silników, podśpiewywania, muzycznych opowieści, rozmów. Obok lalek pyskówek i aktorów żywoplanowych na scenę zapraszane są dzieci.

Bajka z oczywistym morałem, że bez uczciwej, sumiennej pracy niczego nie można osiągnąć. Dobrą zabawę gwarantują śmieszne sytuacje, dialogi i "jeżdżąca" niespodzianka.

Patronem medialnym cyklu spektakli teatralnych dla dzieci jest www.trojmiasto.pl i Radio Gdańsk.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery